Гірчинка• 22 октября в 10:40

Оренда підняття ціни

На скільки ви ріднімаєтетцвну і як повідомляєте квартирантів.
Не зви чайна• 22 октября в 10:41
в кінці опалювального сезону передивляюсь ціну...
Василина Семеніч• 22 октября в 10:45
В мене договір на рік, річна ціна там зафіксована. За місяць до закінчення, попереджаю квартирантів про нову ціну та цікавлюся,чи будуть вони подовжувати
Мушля з Криму• 22 октября в 10:47
Ответ дляВасилина Семеніч
Аналогічно. Ціну підіймаю по аналізу ринку.
Майор Медуза• 22 октября в 10:50
Сообщаю за месяц, подьем на 500-1000 раз в год,два
Доставучая• 22 октября в 10:53
Останній раз піднімала на 4 тис., попередивши за 2 місяці. Квартирантка без проблем погодилася, бо ціна на ринку все одно вища (підняла з 15 до 19 тис.). До цього не піднімала 4 роки
Не танцую- но пою• 22 октября в 10:54
В Польше до конца договора аренду нельзя поднимать, при продлении арендатор за 2 месяца уведомляет о повышении и решаем, продлевать договор или нет, предупредив за месяц.
волосатое стекло• 22 октября в 11:59
Когда заканчивается договор, тогда и поднимаю а где и по чем сдаете
Чучало яблуні• 22 октября в 12:13
підніму з 1 квітня. Повідомила вже. Договір закінчиться 31 березня.
автор Гірчинка • 22 октября в 12:14
Ответ дляволосатое стекло
Питаю в цілому чи норм мені підняли на 1500 грн, Вінниця новобудова
волосатое стекло• 22 октября в 12:16
Ответ дляГірчинка
А сколько было, а как давно снимаете? Заранее предупредили?
автор Гірчинка • 22 октября в 12:19
Ответ дляволосатое стекло
9 тис півторироку поатила, але було домовленість через рік ціна буде змінена
Чучало яблуні• 22 октября в 12:22
Ответ дляМушля з Криму
я вже повідомила. бо за місяць я не знайду.
автор Гірчинка • 22 октября в 12:29
Ответ дляЧучало яблуні
А наскільки підняли? Ви
Чучало яблуні• 22 октября в 12:30
Ответ дляГірчинка
А наскільки підняли? Ви
3 тис грн. зараз у мене 10 тис 1 кімн квартира біля метро 5 хв..Київ. Таких цін нема. На зиму не буду піднімати,комуналка і так велика. З весни так. маю 2-х ріелторів,вже спілкувалася..квартири біля метро від 12 тис давно вже. вони вже кажуть,що виставляй зараз 14 тис-заберуть зразу,бо біля метро поруч
автор Гірчинка • 22 октября в 12:33
Тобто було 7, а тепер 10? Скільки часу здавалитза 7
Чучало яблуні• 22 октября в 12:35
Ответ дляГірчинка
ну ми ж не знаєм де ваша квартира
автор Гірчинка • 22 октября в 12:35
Ответ дляЧучало яблуні
А на скілтки піднімите?
Чучало яблуні• 22 октября в 13:47
Ответ дляГірчинка
А на скілтки піднімите?
3 тисячі