Менее Более• 04 февраля в 20:50

В кого мінус вдома,дівчата як вберегтись від цвілі?

Опалення запустити не вийде , тільки як потепління на дворі. Як так розумію якщо темнітиме посрупово , то ризики менші ? Хто стикався з цим ? Дайте поради , будь ласка , а то вити хочеться
Мerida• 04 февраля в 20:52
Протирать. Споры или есть или нет. Не важно, в каком количестве. Убирать влагу, проветривать. От стен отодвинуть все.
Без QR коду• 04 февраля в 20:52
Поглинач вологи або вологовбирач є в багатьох магазинах бачила в Аврора та Пром.
Шукайте великі упаковки
Хвігура мічти• 04 февраля в 20:55
При мінусі гриби не ростуть і не розмножуються. В мене приватний будинок без опалення кожної зими, поступово охолоджується і поступово нагрівається. І так вже багато років. Ніякої плісняви немає.
автор Менее Более • 04 февраля в 20:56
Ответ дляМerida
Буду лягати протирати , я зараз там і не живу , котел накрився , продаю ту квартиру ( оце Жопа така сталась
автор Менее Более • 04 февраля в 20:58
Ответ дляХвігура мічти
Ну воно грілось , але тиждень як накрився котел
Надіюсь не буде грибів , я так розумію, що основне це не гріти тепер ? Але блін тут палка в двох кінцях , як почне тепліти , треба буде все рівно про топлю вати мабуть , перевіряти чи тепла підлога і труби не навернулись
Ой , голова квадратна і пухне
Мerida• 04 февраля в 20:58
Ответ дляМенее Более
Уберите все со шкафов и их отодвинуть и открыть. Чем больше воздуха будет - тем меньше плесень. Проветривание до тепла
Зубожиння• 04 февраля в 21:04
Видела соль в стаканах на окна ставят, чтоб влагу убрать.
Хвігура мічти• 04 февраля в 21:06
Ответ дляМенее Более
Ой , голова квадратна і пухне
Так, потрібно або підтримувати теплий градус, або холод. При другому варіанті треба злити воду з системи опалення щоб труби не розірвало.
автор Менее Более • 04 февраля в 21:09
Ответ дляХвігура мічти
Нема можливості злити , бо накрився котел і все замерзло ( якби ж можна було злити
Тепер тільки чекати поки саме по собі відтане , якщо не розірве до того
автор Менее Более • 04 февраля в 21:09
Ответ дляМerida
Тільки кухня вбудована
Кредитная• 04 февраля в 21:14
Ответ дляЗубожиння
Не працює. Можливо спеціальні вологопоглиначі.
Кредитная• 04 февраля в 21:17
Зняти штори, тюлі. Якщо з´явилася - то протерти доместосом. Світла нема, я так розумію?. Гарно допомагає осшувач
Магиня• 04 февраля в 21:31
Є два приклади.
В мами квартира вона економила на опаленні, в неї пішла цвіль у всіх кімнатах.
Є квартира бабушки, де коли вона померла не було отоплення багато років. Але немає і цятки цвілі.
Я не знаю як це працює... Волога? Або ж буд матеріали в 60х були кращі чим в 90х.
пьЯНА• 04 февраля в 21:55
я протираю чорним доместосом, і відсунула від стін все, що можна
Грибной_Дождик• 04 февраля в 21:59
Осушувач повітря хоча б ті години, коли дають е/е. У нас осушувач з функцією сушки білизни. На цьому режимі він нагріває повітря.
автор Менее Более • 04 февраля в 22:05
Ответ дляКредитная
Світло є мало
Украиночка• 04 февраля в 22:26
Ответ дляМагиня
Є два приклади.
Так.волога.дихання .
Готова.прання.
Мокра ванна і умивальники.
Кредитная• 05 февраля в 08:43
Ответ дляМагиня
Є два приклади.
думаю волога. з людини доволі багато вологи виділяється. і від тіла і від готовки- купання і т.д