Пишу, не читаю• 22 октября в 10:53
Відмовили в продовженні групи
Дівчата хто знає, якщо не продовжили групу і на оскарження людина не подала. Коли наступного разу можна ще раз подати.
Пиши-пропало• 22 октября в 11:11
Згідно нової постанови дужу багато виключено , онко 4 стадії -2 і не пожиттево, про що ще казать... Можете подавать і оскаржувать, але чи буде від того користь може з юристом треба консультуватись.
Бабка-байкерша• 22 октября в 11:52
Ответ дляПиши-пропало
Ну хоча б можно самій подивитися новий документ з оцінки втрати працездатності і критерії призначення груп інвалідності.
Милота• 22 октября в 12:06
Ответ дляПиши-пропало
А можете , будь ласка , дати номер постанови чи посилання ?
Пиши-пропало• 22 октября в 14:22
Ответ дляМилота
ПОСТАНОВА
від 15 листопада 2024 р. № 1338
Милота• 22 октября в 15:44
Ответ дляПиши-пропало
ПОСТАНОВА
від 15 листопада 2024 р. № 1338
Дякую ❤️