Помеха справа• 22 октября в 17:04
Як ви очищали жалюзі від пилу, не знімаючи їх з вікна?
Где тут 0?• 22 октября в 17:05
Ох, болюча тема.
Пипидастром пройтися, потім закривала жалюзі однією стороною, мила просто як поверхню. Закривала іншою - повторювала.
короткопамятна• 22 октября в 17:14
Ответ длядожену і ощасливлю
Поверьте, легче снять и помыть.
+10000000
Кидаю курити• 22 октября в 17:14
Есть специальные щетки для влажной и сухой чистки жалюзи. Я купила на тему, оказались отличные.
Для драки• 22 октября в 17:15
Ех, я вже місяць дивлюся на ті жалюзі і не можу наважитися розвести той срач(( попередні жалюзі (пластмасові) я якось умудрилась в деяких місцях поламати, тепер купили металічні і я ніяк не примушу себе здійснити цей ’подвиг’. Краще б під’їзд помила
Щебетушка• 22 октября в 17:20
Ответ дляКидаю курити
Покажіть будь ласка
Сиджу тихенько• 22 октября в 17:50
Сухой тряпкой для пыли, фибра. Затем монотонно и аккуратно влажной салфеткой для уборки. Потом помыть окно.
Попихтю та й годі• 22 октября в 20:29
Якось на роботі прорвало батареї при включенні опалення і всі вихідні валила гаряча вода) в понеділок ми прийшли в офіс, а там жопа. Зате старі зачухані жалюзі сіяли як нові, їх відпарило паром прекрасно. Не знаю чи підійде вам такий спосіб )