Ласковая_львица• 23 октября в 09:34
Психологічний стан тих, хто недавно виїхав з України за клрдон
Питання до тих хто виїхав недавно або до тих, до кого приїхали піде: в якому ви/вони психологічному стані? Як здоров´я і настрій? До мене має приїхати близька людина, яка весь цей час не виїхала з України. Думаю чого чекати і як допомогти адаптуватися. Чи треба може зразу шукати психолога/психіатра
Дякую
Сиреневенькая• 23 октября в 09:36
Человеческая психика очень гибкая водите этого человека на прогулки, в парки, вкусно накормите, развлеките, окружите заботой и он радостно вольётся в новую мирную жизнь
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:36
Смирительную рубашку и снотворное, а то умрёт от счастья или зависти.
Госпожа_тамагочи• 23 октября в 09:36
Месяц назад выехали только, были в Харькове с начала войны. Что там, что тут нормальное психологическое состояние. Чем вам поможет то, как чувствуют себя другие? Все мы разные
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 09:37
все будет нормально. человек выспится и адаптируется у вас.
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:37
Ответ дляСиреневенькая
Какие трудности могут быть с вливанием в новую жизнь ?
Ласковая_львица
• 23 октября в 09:40
Ответ дляХочу наколоти губи
Психіка три з половиною роки була в мобілізовано у стані, а тепер вона з одного боку розслабиться, а значить вся накопичена напруга і втома вистрілить, а з іншого боку все нове, від житла до мови, теж виклик
Сиреневенькая• 23 октября в 09:42
Ответ дляХочу наколоти губи
Например нежелание никуда идти а валяться целый день в кровати
Ласковая_львица
• 23 октября в 09:42
Дівчата, це питання до тих, хто був в такій ситуації. Якщо ви думаєте, що ті, хто виїхав з прифронтових міст чи з окупації, навіть в 22 році, відразу задихали на повні груди, то ви сильно помиляєтесь. А тут 3,5 роки. Єдине що на відміну від нас, виїхавших на початку, додому вже точно не тягнутиме
Поміркована думка• 23 октября в 09:42
Ответ дляЛасковая_львица
Бедненькие
Фляшка на трьох• 23 октября в 09:43
Ответ дляПоміркована думка
Вы думаете все в Украине сумасшедшие?
Удалено администрацией...
Ласковая_львица
• 23 октября в 09:43
Ответ дляПоміркована думка
Вы думаете все в Украине сумасшедшие?
Так, в тій чи іншій мірі. Серед виїхавши з теж не зовсім психічно благополучні
Ласковая_львица
• 23 октября в 09:44
Ответ дляФляшка на трьох
Удалено администрацией...
От я про це і говорю - всі в тій чи іншій мірі дахом поїхали)
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:44
Ответ дляСиреневенькая
Ну поваляется два дня, а почему может возникнуть такое желание?
Поміркована думка• 23 октября в 09:44
Ответ дляФляшка на трьох
Удалено администрацией...
Я ту намаханую заблокировала после той темы
Видящие_помогите• 23 октября в 09:45
Думаю, у неї психологічний стан кращий за ваш. Вона вас зможе підтримати та заспокоїти ваші панічні атаки при перегляді новин з України. Ви в надійних руках.
Ласковая_львица
• 23 октября в 09:45
Ответ дляХочу наколоти губи
От навіщо ви щось пишете в цій темі? Мені й в голову не приходить писати щось в темах про відключення світла чи ярмарки в Києві. Навіщо вам тема про тих хто виїхав?
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:46
Ответ дляЛасковая_львица
Вот я живу в Одессе, езжу на экскурсии за границу, с чего вы взяли, что меня не тянет домой?
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:46
Ответ дляПоміркована думка
Бедненькие
Удалено администрацией...
Поміркована думка• 23 октября в 09:46
Ответ дляХочу наколоти губи
Вас тянет,а автор уже европейка,ее не тянет
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:46
Ответ дляЛасковая_львица
По вам это видно.
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:48
Ответ дляЛасковая_львица
А вы тут начальник? Вы сами себя не понимаете, это тема про тех., кто ещё не выехал и что от таких ожидать.
Поміркована думка• 23 октября в 09:48
Ответ дляЛасковая_львица
Так а что вы можете в этих темах писать?
Хочу наколоти губи• 23 октября в 09:50
Ответ дляПоміркована думка
Муж едет видимо
А тут новый хахаль?
Госпожа Белладонна• 23 октября в 09:51
Ответ дляЛасковая_львица
Не накручуйте себе. Люди в Україні не з´їхали з глузду.
Я не виїзжала з України 3,5 роки до серпня - все більш/менш норм.
Звичайно, коли перетнули кордон з Польшою, побачила гелікоптер у повітрі та офигела. Взагалі відвикла, що в небі летіти може шось нормальне. :)
Пізавчора був обстріл, зараз без світла (планово). Сижу, працюю.
А завтра йду на концерт аргентинського танго.
Поміркована думка• 23 октября в 09:52
Ответ дляХочу наколоти губи
А тут новый хахаль?
Мухаммед или Матео ?
ГороховаЯ• 23 октября в 09:54
Ответ дляЛасковая_львица
Так як ми можемо вгадати наскільки саме поїхала дахом та людина, що до вас їде? Хтось трошки,хтось дуже.