Однозначная• 23 октября в 12:11

Осмотр маленького ребенка у психиатра (для своего успокоения)

Подскажите, кто был? как проходит?
ребенку 1,2 года
Хочу пойти чтобы посмотрели или нормально развивается ребенок. Может чтобы дал рекомендации как развивать ребенка.
Скажите, информация куда-то идет про прием? а то сколько читаю, идти к психиатра - это вообще ужас.
Коханозадовільна• 23 октября в 13:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Дають з 10 місяців.
Нам казали усе добре, не перейматесь. Але син до 3 років майже не розмовляв. Але на ім´я відгукувався, все розумів. Ну і машинки в рядок виставляв постійно, лякав мене.))
Кукарикуууууу• 23 октября в 13:31
Ответ дляОднозначная
а звуки тварин коли почав імітувати?
бо в мене не імітує
Коли купила тварин іграшкових і ми з ним гралися. Але казати і просити повторити слово дитину немає сенсу. Мій дуже упертий,наприклад просто розвертався і йшов,а коли йому було цікаво то казав. Мабуть в 1.2 і почав,ще якісь мультики про ферму були і пісеньки але англійською. І нові слова з´являлися завжди у грі і коли йому було цікаво.
Кукарикуууууу• 23 октября в 13:33
Ответ дляОднозначная
месяц пальцем его тыкаем, толку ноль
Є книжки і ігри, там де пальчиком треба тикати все,рукою не вийде.
Кукарикуууууу• 23 октября в 13:37
Автор,ви з дитиною розмовляєте? Вчите пока-пока коди хтось іде від вас,дай/на в ігровій формі. Зараз діти часто в ізоляції від родичів,інших дітей,мами не розмовляють і не граються,а мультики не вчать розмовляти.
автор Однозначная • 23 октября в 13:43
Ответ дляКукарикуууууу
Розмовляю, вчу. Покак-пока ніяк не махає, тільки ручку вперед виставляє
Мультики не вмикаємо взагалы або дуже рідко і ненадовго
Кукарикуууууу• 23 октября в 13:48
Ответ дляОднозначная
Тоді навчіть ’дай 5’, якщо ручку виставляє. Хлопає?
автор Однозначная • 23 октября в 13:50
Ответ дляКукарикуууууу
хлопає)
Кукарикуууууу• 23 октября в 13:55
Ответ дляОднозначная
хлопає)
Піднімає щось з підлоги і вам показує? Купіть фарби і мокайте пальчиком,малюйте. Доречі,слух перевіряли? Попіт купіть
автор Однозначная • 23 октября в 13:58
Ответ дляКукарикуууууу
так піднімає
і якщо попросиш, то приносить іграшки
Слух перевіряли, попіт купила, натискає постійно великим пальцем)
So_so• 23 октября в 14:02
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У сына в моторном плане все великолепно, он удивительно ловкий)
но понимание речи сильно затруднено, да и потребность в общении снижена. Плюс специфические игры и сенсорные приколы
А у моей всё падало из рук, сама падала, за всё цеплялась, при этом душа компании везде, дёргала детей за одежду и совала им игрушки, чтобы поиграть.
сладкий_ноябрь• 23 октября в 14:03
Ответ дляКоханозадовільна
Візит до психіатра повинен виглядати так.
Спочатку мама йде до психолога і розмовляють про труднощі дитини, потім дитина проходить тестування у психолога, потім у психіатра. По результатам роблять висновок.
Зазвичай ще потрібна характеристика дитини з садочка, школи, і тд, є спец бланки які заповнюють батьки і заповнюють ті, хто працює теж з дитиною.
Там теж є певна кількість балів, яку дораховують.
Кукарикуууууу• 23 октября в 14:08
Ответ дляОднозначная
так піднімає
і якщо попросиш, то приносить іграшки
Знаєте,я теж трохи хвилювалася,бо ми багато подорожуємо і він ніколи не був в Україні, україномовного оточення майже немає, навіть зараз може сказати ’мама,я сумна’, виправляю і кажу ’ти сумний’)) це тому що я з ним увесь час однією мовою, а оточення було англомовне,зараз інша мова третя. Але хлопчики дійсно починають розмовляти пізно (мій брат в 3, племінник чоловіка після 3, мій малий теж ближче до 3 почав нормальні речення складати в перемішку на 2х мовах). Більше важливо чи він розуміє що ви йому кажете, чи виконує прохання, чи спить і їсть нормально. Вчіть ловити мяч і кидати,бити ногою,вчать ходити по сходам,вчіть показувати скільки років,де мама, не ніс і рот, де яка тварина. Подивіться таблиці розвитку і не сумуйте що не декламує вірші.
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 октября в 14:20
Ответ дляОднозначная
лучше идти к неврологу?
а вы за 1,2 года ни разу не были у невролога?? с такой тревожностью я думала, вы там каждый месяц
автор Однозначная • 23 октября в 14:22
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
в 9 мес были
Мрії у вирії• 23 октября в 14:38
Для того щоб себе заспокоїти сходіть до психолога або прийміть щось заспокійливе , не потрібно ’розвивати’ дитину в такому віці, достатньо говорити з нею, читати казки, багато гуляти.
Пані з калабані• 23 октября в 15:01
Ответ дляОднозначная
ну вы знаете, я из тех, что если что-то не так (тьфу тьфу), то лучше начать раньше исправлять. У меня детей нет, чтобы сравнивать ном или не норм с ребенком.
я спросила нормально тут, вместо того, чтобы подсказать нормально куча идет
а потом мамочка а чего вы раньше дитем не занимались
У мам чомусь є тенденція шукати у своїх дітях недоліки і відхилення. Цікаво чому так, через тривогу?
автор Однозначная • 23 октября в 15:14
Ответ дляПані з калабані
Через тривогу, бо багато інформації про РАС та аутизм
Я тривожна мама і це признаю і боюсь щоб нічого не пропустити, бо в моєму оточенні дітей не має, щоб було з ким порівнювати
Пані з калабані• 23 октября в 17:56
Ответ дляОднозначная
Розумію вас дуже, але тут тривога наврядчи вам допоможе, займаєтеся з дитиною додатково, це максимум що ви можете зробити