Вилами по воде• 23 октября в 14:05

Штраф по недоплаченому ПДФО

Добрий день!
Допоможіть, будь ласка, в такому питанні:
в програмі був проведений ЄСВ на рахунок ПДФО, хоча по факту був сплачений ЄСВ, побачили, зробили правильно, але наразі вилізла недоплата по ПДФО. Це було в січні 2025р., але недоплата вилізла в квітні 2025р. і кожного місяця тепер є, тільки змінюється сума. Яким чином буде нараховуватися штраф?
Дякую.
дама_из_декрета• 23 октября в 14:24
Це тільки при перевірці, якщо побачать. Доплатіть зараз ту суму і все.
автор Вилами по воде • 23 октября в 14:29
Ответ длядама_из_декрета
Перевірка буде з 01.11.2025р.Так і думаємо доплатити, але яку суму , та що була недоплачена? Як я і писала, кожного місяця вилазить різна наразі.
Дякую за відповідь.
дама_из_декрета• 23 октября в 14:30
Ответ дляВилами по воде
Дякую за відповідь.
Доплатіть ту суму, яку невірно перерахували.
автор Вилами по воде • 23 октября в 14:31
Ответ длядама_из_декрета
Дякую.