Подвійна веселка• 18 сентября в 00:20

Нарахування аліментів 1/4 від доходів

Питання наступне. Судом визначено аліменти у розміри 1/4 від доходу платника. Платник отримав дохід у розмірі 105000 грн пропрацювавши в місяці лише 17 днів. Державний виконавець по розрахунку розміру аліментів визначив що 1/4 доходу нараховується пропорційно відпрацьованому часу. Розрахунок виконавця становив 14528, в той час якщо брати 1/4 від доходу сума аліментів повинна бути 26250. Чи я щось невірно розумію. Може хто розуміється на цих розрахунках
Благоуханочка• 18 сентября в 00:26
Фігня
У державного виконавця немає повноваження на власні формули. Точно саме дохід 105?
Гарнюнька• 18 сентября в 00:30
Так 105 тисяч це ж і є дохід за 17 днів? Чи 105 це ставка?
автор Подвійна веселка • 18 сентября в 00:38
Ответ дляГарнюнька
Так, вона аргументує тим що відпрацьовано не повний місяць, а я не можу вʼїхати до чого тут це
пАлАвинкА• 18 сентября в 00:38
Це фактично він отримав , чи вже без податків ?
автор Подвійна веселка • 18 сентября в 00:39
Ответ дляпАлАвинкА
В таблиці виконавця значиться розмір доходу без податків
автор Подвійна веселка • 18 сентября в 00:45
Пояснення державного виконавця: за наказом боржник звільнився 17 березня, відповідно йому виплати гз за цей проміжок часу. Далі з 18 березня він не працює, тому заборгованість визначається з середньомісячної зп
Гарнюнька• 18 сентября в 00:45
Ответ дляПодвійна веселка
Ще утримання врахуйте з цієї суми, бо аліменти сплачують вже з чистої суми
Гарнюнька• 18 сентября в 00:47
Ответ дляПодвійна веселка
Так може в цій сумі є ще компенсація відпустки, з якої не утримуються аліменти. Чи інші виплати з яких не сплачуються аліменти
автор Подвійна веселка • 18 сентября в 00:52
Ответ дляГарнюнька
Вона б тоді не говорила про дні відпрацьовані і підприємство мені перерахувало саме 1/4 - 26250. А виконавець поставив різницю з її розрахунком в переплату
Докладальниця• 18 сентября в 08:24
я не понимаю, но какая блин разница, хоть бы он и 1 день работал? есть доход - есть процент он него - все! зарплата же это? че не так, какие блин дни
автор Подвійна веселка • 18 сентября в 08:46
Ответ дляДокладальниця
Вот и мне не понятно, с учетом что зарплата и так начисляется пропорционально отработанному времени