Таракашечка• 23 октября в 14:51
Гастрит ?
Интересен от чего начинается рак желудка ? Правда ли что гастрит провоцирует эту гадость? Ужасная хворь
Таракашечка
• 23 октября в 14:57
Ответ длякуркулиха
Хелікобактер пілорі
Вроде она у всех ? Есть
Вумна, аж страшно• 23 октября в 15:05
Ні, не правда, з гастритом можна прожити все життя, а можна не маючи гастриту отримати рак шлунку.
Таракашечка
• 23 октября в 15:27
Ответ дляВумна, аж страшно
Страшная напасть
Вумна, аж страшно• 23 октября в 15:51
Ответ дляТаракашечка
Страшная напасть
Так, у мене тьотя померла від раку шлунку, тато від раку щитовидки, це страшна хвороба і смерть від неї страшна.
Таракашечка
• 23 октября в 15:52
Ответ дляВумна, аж страшно
Интересно кт или мрт покажет или только Фгдс надо
Вумна, аж страшно• 23 октября в 15:54
Ответ дляТаракашечка
Я не лікар, тому не підкажу, тьотя моя обстежуватися не хотіла, а зонда дуже боялася, виявили вже на 4 стадії, коли вона втратила свідомість і її по швидкій забрали, то робили і зонд і МРТ.