Анонім Секретар• 23 октября в 19:39

Токсичний гепатит

Довго працювала на заводі з хімпрепаратами.
Здала аналізи.
Білірубін в нормі.
ALT - 23
AST - 43
GGT - 87
Гастроентеролог поставила діагноз "токсичний гепатит"😰
Не можу з цим змиритись😭😭😭
Реву другий день. Стадія неприйняття.
Життя перевернути з ніг на голову. Їсти тільки "корм для папуг" і таблетки безкінечні😰
У когось є знайомі з таким діагнозом? Як вони з цим живуть? Я себе тепер відчуваю дефектною і неповноцінною😓
З вишневого садка• 23 октября в 19:40
Токсический гепатит проходит после прекращения негативного влияния токсического вещества. Проконсультируйтесь с другим доктором.
автор Анонім Секретар • 23 октября в 19:44
Ответ дляЗ вишневого садка
Я знаю. Але ж тепер і дієти притримуватися потрібно. Все життя жила, ніколи не задумувалася що їсти. Без фанатизму, але ніколи себе не обмежувала. Та й на новий рік навіть бокалу шампанського не можна.
З вишневого садка• 23 октября в 19:48
Для того чтоб поставить токсический гепатит этих анализов недостаточно, это даже не вся биохимическая панель печеночных проб. УЗИ обп, конкретно желчный и печень вы делали?
автор Анонім Секретар • 23 октября в 19:55
Ответ дляЗ вишневого садка
УЗД черевної порожнини робила 2 місяці тому. У висновку : ’структурних змін не виявлено’.
Робила ще аналіз амілаза панкреатична - 11. Понижена
З вишневого садка• 23 октября в 20:04
Ответ дляАнонім Секретар
Обратитесь к другому врачу, для начала исключите панкреатит, органы ЖКТ не страдают по одному, реактивно связаны между собой, заболевание поджелудочной железы потянет за собой проблемы с печенью и ТД.
Говорю-балакаю• 23 октября в 21:23
нема чого ревіти .Печінка - орган, який відновлюється. Жорстка дієта 3 місяці, ліки, які призначили і знову будете все їсти. Можливо і раніше
В мене хронічний гепапт Б