Ку-кусик• 23 октября в 19:43

Пенсія,хто виїхав за кордон?

Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:25
Ответ дляInconvenient
Удалено администрацией...
А ще вони живуть у війні, постійно в стресі, не знаючи чи наступить завтра.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:25
Ответ дляСливочная пенка
Удалено администрацией...
Де я писала, що з 18? Писала, що працює з 14 років. Мама не могла бути сама вдома . Я за кордоном вже давно живу і вона не хотіла їхати до мене
Inconvenient• 23 октября в 21:26
Ответ дляМамаша в бигудях
То чим я чи автор завинила? Ну вбийте нас.
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:26
Ответ дляInconvenient
Ви ж винуєте, що всі злі.
А нас і вбивають, кожного дня.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:27
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви ж винуєте, що всі злі.
А нас і вбивають, кожного дня.
А Ви замітили в коментарях доброту і людяність?
Манкоголік• 23 октября в 21:27
Ответ дляПишу каліграфічно
Звідки в ПФ знають, де ваша мама?
Мне тоже интересно как они собираются отслеживать кто выехал и живет в другой стране, а кто катается туда-обратно
Пацаааааааан• 23 октября в 21:28
Ответ дляСливочная пенка
Удалено администрацией...
А ви не допускається, що доросла дієздатна людина сама вирішує скільки їй працювати? Вибрала ваші повідомлення (спасибі адмінам за кнопочку), ’пиз@ить’ (кінець цитати) тут хіба ви. Причому зовсім не по темі
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:30
Ответ дляМанкоголік
А яка різниця? Хай живе. Чи нехай їздить туди-сюди. Пенсія зароблена і нарахована ДОВІЧНО
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:30
Ответ дляКу-кусик
Вам пропонували різні варіанти.
Вам не підходять.
Ви незадоволені що вам не передзвонили, ну так - може тривога була весь день і люди не працювали. В ПФ - величезні черги як були, так є і досі. В тривогу ПФ не працює, закривається.

Зверніть в консульство тоді.
Пацаааааааан• 23 октября в 21:30
Ответ дляInconvenient
Удалено администрацией...
Я вже навіть не дивуюсь. Так на початку ковідошизи сусідка радісно кричала сусіду-заробітчанину, що на хвилі паніки повернувся додому, ’ага, тепер і ти в сраці будеш’
Лорка-хлорка• 23 октября в 21:31
Ответ дляInconvenient
Не обращайте внимания, на этих ’в стрессе живущих’, я тоже в стрессе, не знаю, наступит ли завтра, тоже в Украине, но вместе с вами поражаюсь желчи и злобе, излитой в этой теме некоторыми (подозреваю, что из них процентов 60 - мужичонки, засевшие дома, и от скуки разводящие срачи на женском форуме).
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:31
Ответ дляМамаша в бигудях
Вам пропонували різні варіанти.
Вам не підходять.

Зверніть в консульство тоді.
Зверталися. Отримали лист і рекомендований надіслали в Україну. Не прийняли
Манкоголік• 23 октября в 21:31
Ответ дляКу-кусик
Да я с вами двумя руками за . У нас похожая ситуация. Пока никуда не подавала подтверждать.
Поэтому и не понимаю как они знают где моя мама сейчас живёт. Как и ваша
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:32
Ответ дляКу-кусик
Чим не підійшов? Загрузити в кабінет його не можна?
Пацаааааааан• 23 октября в 21:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Та ні, це війна показала справжнє нутро кожного. Не треба прикриватись війною
Мрії у вирії• 23 октября в 21:32
Ответ дляInconvenient
Удалено администрацией...
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Вам пропонували різні варіанти.
Вам не підходять.

Зверніть в консульство тоді.
Я не незадоволена. Термін на протязі 30 днів якось дивно виглядає. Можна написати повторно і призначити дату іншу
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:34
Ответ дляКу-кусик
Гаряча лінія - це просто кол-центр, вони і не назначать дату, мабуть.
Подзвоніть в свій ПФ - може так краще буде.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:34
Ответ дляМамаша в бигудях
Нам сказали надіслати поштою в Україну.
БершкомангоЗар• 23 октября в 21:34
Ответ дляInconvenient
Я працюю і вчуся, вчилася навіть у Різдвіну ніч і на Новий Рік. Я отримала ще одну університетську освіту, і зараз вчуся, тому що є багато можливостей. І це ви, мабуть, не розумієте, що якщо ви не працюєте за фахом, то втрачаєте кваліфікацію.
По вашим ответам не скажешь...
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:35
Ответ дляКу-кусик
Нам сказали надіслати поштою в Україну.
Написано що можна загрузити документи.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:35
Ответ дляМамаша в бигудях
Моя донька ходила по місцю проживання. Сказали що це не до них. До них тільки фізично можна прийти пенсіонеру
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:36
Ответ дляМамаша в бигудях
Написано що можна загрузити документи.
Ну так ми надіслали
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 октября в 21:37
У них відео ідентифікація на сайті Пенсійного Фонду тільки для 2 категорій громадян - ті, хто під окупацією, і ВВП. Ті, хто за кордоном, не передбачені.
Пацаааааааан• 23 октября в 21:38
Ответ дляЛорка-хлорка
Найбільше біснуються ті, хто надіявся відсидітись і перечекати за чужими спинами, як завжди. Тепер вони стали найбільшими боневтіками і тримачами фронту... притому никаючись всіма можливими способами, працюючи вчорну.... а як хтось їм покаже черговий піськограйний орган з написом ’відкрию кордон’, то і путіна будуть кликати
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:38
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Зайдіть на сайт. Там тільки для окупованих територіях і доя за коодоном
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 октября в 21:39
Ответ дляКу-кусик
Я заходила і навіть спілкувалася з працівниками ПФ.
Пацаааааааан• 23 октября в 21:39
Ответ дляКу-кусик
Я ж кажу, що дана команда зверху. Ну, не прокурорам/мєнтам/суддям же не платити
БершкомангоЗар• 23 октября в 21:40
Ответ дляКу-кусик
То тепер виходить моїй мамі треба швидко вмерти, щоб ті коментатори які пишуть, що працюють виумовах війни, не платили пенсійні внески
Ну что за бред.
Вам же уже много раз написали, что идентификация нужна чтобы понимать, что данный пенсионер ещё жив. Если что, мой муж на пенсии, мы переселенцы, идентификацию проходит. Нет личной заинтересованности у работника пенсионного фонда, чтобы ваша мама не получила пенсию. И варианты как это сделать вам написали уже многие.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:40
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Внизу тимчасово проживають за межами України