Ку-кусик• 23 октября в 19:43
Пенсія,хто виїхав за кордон?
Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
Пишу каліграфічно• 23 октября в 21:04
Ответ дляКу-кусик
В автора племінник пропав безвісти і зять безвісти ноги повернувся
А автор до цього яке відношення має?
Ку-кусик
• 23 октября в 21:05
Ответ дляПишу каліграфічно
Звідки в ПФ знають, де ваша мама?
Є прикордонна система при перетині кордону
Пишу каліграфічно• 23 октября в 21:05
Ответ дляКу-кусик
А податки моєї мами, коли вона працювала йшли на німецьких пенсіонерів?
Коли ваша мама працювала, її податки йшли на пенсіонерів, які жили в той час. Так працює солідарна система
Пишу каліграфічно• 23 октября в 21:05
Ответ дляКу-кусик
З Німеччини ваша мама могла виїхати в рф.
Ку-кусик
• 23 октября в 21:06
Ответ дляСливочная пенка
Якщо припустити, що працює вона з 18 років, то до 78 років зарабляла стаж і все було ок, а тут на тобі треба ідентифікацію пройти.
Автор щось пиз@@те...
Працює вона з 14 років. Стаж і пенсію їй призначили в 55. Але вона ще працювала майже 18 років в с=г підприємстві
Язикувата Хвеська• 23 октября в 21:06
Ответ дляАпофиозная
Моя мама ничего не может в Германии,кроме как купить продукты. 74 года. Авторизацию в Дії проходила раз десять. И моргала, и кивала. С моей помощью.
Но пенсионный фонд эта авторизация не устраивает, ей отменили пенсию и сказали являться лично, в Сумы.
Не отменили, а выдадут позже после того, как она явится лично
Бывает
Но вы, как временный житель Германии, как никто другой можете оценить степень сложности бюрократии Германии и сравнить ее с нашей)) там справились и тут справитесь
Бывает
Пацаааааааан• 23 октября в 21:06
Ответ дляКу-кусик
На окупованих територіях це зрозуміло більше. А от за кордоном?
Та які окуповані? Це я приїхала в Польщу дітей відвідати, підписана на місцеву групу у вайбері, допомагала... потім заради цікавості спробувала в своєму особистому кабінеті - те саме
Пацаааааааан• 23 октября в 21:07
Ответ дляБрюльтик
Почему я могу зайти? Значит через консульство.
Та зайти то можна, а підтвердити -ні
Сливочная пенка• 23 октября в 21:07
Ответ дляКу-кусик
А відколи це стаж нараховують з 14 років. Звідки 60 років стажу?
Ви теж вже пенсіонерка?
Ку-кусик
• 23 октября в 21:07
Ответ дляПишу каліграфічно
То тепер виходить моїй мамі треба швидко вмерти, щоб ті коментатори які пишуть, що працюють виумовах війни, не платили пенсійні внески
Пишу каліграфічно• 23 октября в 21:08
Ответ дляКу-кусик
Вони будуть платити єсв незалежно від вашої мами
не дуже зрозуміло, що ви хотіли сказати.
Сливочная пенка• 23 октября в 21:09
Ответ дляКу-кусик
А ви за автора чи як? У вас там зміна нова прийшла? 😂
Ку-кусик
• 23 октября в 21:10
Ответ дляСливочная пенка
Ви теж вже пенсіонерка?
Люди, що з вами? Чому я маю бути пенсіонеркою? Мама працювала і після виходу на пенсію. Знаєте, так буває. І ті роки теж зараховані в стаж. І навіть 485 грн надбавки є
Апофиозная• 23 октября в 21:10
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Бывает
Отменили. Уже два года прошло как отменили. Когда явится - просто снова начнут платить. Все предыдущее не выплатят
Сливочная пенка• 23 октября в 21:11
Ответ дляКу-кусик
З нами все норм, це ви проблему на ровному місці роздули. Звідки 60 років стажу? Мама працювала до 78 років? Ви супер донька. А чому зараз мама не працює?
Inconvenient• 23 октября в 21:13
Ответ дляМайданщица
Слушайте, вы когда приехали в Германию, или где там вы сейчас, вам сразу всё вынесли на блюдечке или бумажки на бумажку вам пришлось долго ждать? Вы им заявили с порога, что вы думаете на этот счёт? Или вы всё же придерживались правил, нравятся они вам или нет?
Я не громадянка цієї країни, не платила податки, я цій країні безмежно вдячна, навіть за можливість працювати і вчитися, не кажучи всже про виплати. Я готова і на їхні суботники виходити вулиці прибирати, щоб якось віддячити. І всі чиновники тут дуже ввічливі, правил легко дотримуватися. Нас майже за ручку водили, тим, хто не знав мови, допомагали численні волонтери. І ніхто слова злостивого не сказав. Ми вже проcто забули, як це все важко в Україні. І від пересічних людей я бачу лише доброзичливість та допомогу.
Пацаааааааан• 23 октября в 21:13
Ответ дляСливочная пенка
Ви теж вже пенсіонерка?
Я не автор, але відповім: с того, з якого 14річних ровесників її мами гнали в колгосп робити за палички-трудодні, після 7 класу. Моя мама 1937 р.н., теж мала трудовий стаж з 14 років
Ку-кусик
• 23 октября в 21:13
Ответ дляСливочная пенка
Так ,мама працювала до 73 років.
Бо мала таке бажання.
І зараз працювала в селі,садиба город, тримала курей.
Півроку тому погодилась приїхати до мене
Бо мала таке бажання.
Болтушка Му• 23 октября в 21:17
Ответ дляСливочная пенка
Тобто саме вашій мамі повинні нарахувати просто так?
Правильно, ламайте систему, не оформлюйте ті копійки. Утримуйте маму самі, виплачуйте їй самі, 3200 €
В смысле «нарахувати просто так»? Так пенсионный фонд ей ту пенсию и начислил…
Ух яка ж Я• 23 октября в 21:18
А как они знают, закордоном или в Украине мама? Эту идентификацию проходят все или только те,кто заграницей?
Inconvenient• 23 октября в 21:19
Ответ дляПишу каліграфічно
А автор до цього яке відношення має?
Це її родичі і її біль. Що вона сама має зробити, щоб вам легше стало?
Пацаааааааан• 23 октября в 21:20
Ответ дляКу-кусик
Так ,мама працювала до 73 років.
Бо мала таке бажання.
Авторе, не виправдовуйтесь, все одно нічого не докажете.у Вашій темі ключове ’за кордоном’, певному контингенту це словосполучення відключає будь які когнітивні здібності
Реакція на рівні рефлексу:)
Навіть не знаю, що Вам порадити стосовно мами, бо з усього виглядає, що дана команда просто тупо ігнорити людей
Реакція на рівні рефлексу:)
Мрії у вирії• 23 октября в 21:20
Ответ дляInconvenient
Ви ж бачите, як злостиво і зухвало їй відповідають. Вони просто радіють її проблемам і тому, що вона , можливо, не буде цю пенсію отримувати. Мабуть тому, що отримує за кордоном чималу для України пенсію (за вирахуванням Української), що не потерпає від дронових атак, спить спокійно. Я автора розумію, я сама за роботу дуже тримаюся, і кинути її не можу.
Кожен бачить те,чим наповнений сам.
Язикувата Хвеська• 23 октября в 21:20
Во всем есть что-то хорошее, Германия не уменьшит на эту сумму помощь)
Кому сильно нужно было, те уже съездили в Украину и все порешали.
Ку-кусик
• 23 октября в 21:21
Ответ дляУх яка ж Я
В заяві на ідентифікацію є дві графи: на окупованих і за кордоном
Куратор дебошей• 23 октября в 21:21
Ответ дляЗаздрість то погано
Почему не может говорить ?
У меня свекровь не может ответить на видеозвонок
Сливочная пенка• 23 октября в 21:22
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Inconvenient• 23 октября в 21:22
Ответ дляМрії у вирії
Кожен бачить те,чим наповнений сам.
Удалено администрацией...
Куратор дебошей• 23 октября в 21:23
Ответ дляБрюльтик
Не такие несчастные, раз так важно их получать, да? Так что должен сделать пенсионный для вашей мамы?
Выплатить то, что положено
Сливочная пенка• 23 октября в 21:24
Ответ дляБолтушка Му
Ви розумієте що таке ідентифікація? Я так думаю, що ні.