Идууу--уууу блин• 23 октября в 19:53
Що у вас на вечерю?
В мене макаронні вироби
Отчебучкина• 23 октября в 19:54
У нас суп пюре з тикви та білих грибів а також форнетті заморожені, ще печуться
Ну і півас
Я супер-пупер• 23 октября в 19:55
Ответ дляОтчебучкина
Ну і півас
Тиква з пивом це прикол
Детские_Будут?• 23 октября в 19:56
Кіш з куркою і кабачком, кролик і пюре, квашені огірки і свіжі помідори.
Без Баяна• 23 октября в 19:58
У нас до ужина ещё далеко, но сегодня душа просит креветок с пивом их поеду и куплю, ещё какой-нибудь пиццы и сыр в кляре
Мульйонерша• 23 октября в 20:00
Картопля в мундирі, сало, оселедець, відкрила банку квашених огірків, капусти квашеної. Ще зробила бутербродів зі шпротами.
П´яна вишня• 23 октября в 20:00
кур филе с ананасом запеченное под сырным соусом, винегрет.
Коко На Страже• 23 октября в 20:01
Ответ дляП´яна вишня
Странное сочетание.
П´яна вишня• 23 октября в 20:01
Ответ дляКоко На Страже
Странное сочетание.
главное, что мне нравится. овощи и мясо.
А вот недавно• 23 октября в 20:02
Є борщ, котлети, залишки вінегрету в холодильнику. То може це чоловік доїсть, як захоче) а я пельмені👌