А говорили только про Киев. Теперь похоже это будет по всем городам?
Чарівне зіллячко• сегодня в 13:54
Ого, 6 годин😱
Протягом 1,5 місяці на добу 1 годину світло, напруга 150. Не жаліюсь.
Ласую колобками• сегодня в 14:21
Ждунихам, преподающим рашистам - отрезать свет, интернет, отопление, канализацию и воду - и в паРашу, в к братьям по разуму!
Научительница• сегодня в 14:33
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ого, 6 годин😱
вас устраивает или почему вы не жалуетесь?
Научительница• 2 часа назад
Ответ дляЗараз на дієті
Удалено администрацией...
при чем тут корова, если там нет таких множественных прилетов но свет рубят так, как буд-то каждый день фигачат?
грех так говорить, но логика отсутствует
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
А чем вас слово «деревня» не устраивает ?
Я родилась и выросла в Крыму, последние 15лет живу в Киеве , но говорить на деревню село так и не привыкла , и не собираюсь. Подобные привычки отлично отсеивают идиотов из моей жизни.
Тим, кого ви ’відсіяли’, пощастило позбавитися неука з манією величі ( вас).
Загугліть різницю між дєрєвнєю і селом, щоб більше не виглядати ’дєрєвнєю’.
Доставучая• 2 часа назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ого, 6 годин😱
ну ви ж розумієте, що коли в луцьку чи львові буде година світла, то у вас його вже не буде зовсмі. тому такі тенденції мали б не тішити українців, а лякати. але в сусіда корова здохла -- давайте радіти
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляТетяна-abc1
Эта трындец проснулась проверка есть ли интернет подключается от к ноутбуке. Нет.
А у меня сегодня по плану три урока.
Господи что делать
А у меня сегодня по плану три урока.
Господи что делать
На Порадниці сидіть, більше заробите тролячими темами, ніж репетиторством.
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляиз_под_тишка
Вы дура,и плевать где вы живете!!а обосрались вы ,уже 4года обсыраетесь и остановиться не хотите)и нас делаете заложниками своего обсерания!!
А за тех кто в земле молчите уже,циничные кровавые шакалы!
Ви переплутали адресата. Ваше повідомлення явно адресоване кацапам і хуйлу особисто. А ваш опонент з Києва. Не завадило б вибачитися, якщо ви не фубльовий троль, звичайно.
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляиз_под_тишка
Эти дискотеки -как пощечина всем нам)снова «дикие танцы»как в 2014
Та да, кацапів так старається, так старається зламати українців, а вони замість ’прасіть пащади’ танцюють. Звісно, що це ляпас для них.
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Нет , не загнула , сказала как есть. Адекватные люди не обращают внимание на слова и на каком языке говорят. Зачем мне в реальной жизни вопросы - почему ты говоришь по -русски ? Обычное слово «деревня» отсеет от меня подобных и в окружении останутся только адекватные.
Адекватні - це ті, що не підозрюють про існування різниці між дєрєвнєю і селом? Так це називається неосвічені. Чому ви неграмотних називаєте адекватними ?
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Удалено администрацией...
Треба вам на росії влаштувати ’Дольче віту’, щоб доїдали останній х..р з редькою і відчепилися нарешті від інших країн. Не буде кацапстану - не буде проблем у їх сусідів.
Ліплю вареники• 2 часа назад
Ответ дляМотористка
Вам точно не понять )
Всего хорошего 👋
КоКоКоКоКоКо...• 2 часа назад
Ответ дляТетяна-abc1
Та я тоже думаю что скоро вообще света не будет
Не понятно когда эта шарманка закончится
Ничего что большинство людей работает онлайн и как работать и зарабатывать?
Ви досі про це не подумали? Я теж на західній частині країни, але давно і на всякий продумала це питання. Коли це твій хліб, з такими сусідами треба бути завжди підготовленим
КоКоКоКоКоКо...• 2 часа назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Удалено администрацией...
А то нічого, що на західній частині чуть не найбільше кладовищ? Та хай би краще без світла, але хлопці були живими!
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Вам точно не понять )
Всего хорошего 👋
Звичайно, бо на відміну від вас я знаю різницю між дєрєвнєю і селом. І не називаю неадекватами тих, хто її не знає. Тому мені дійсно важко зрозуміти чим керується неук, який називає ’неадекватним’ більш освічену людину.
Але добре, що ви тримаєтеся собі подібних. Знижується шанс контактувати з вами в реальному житті)
Чеширская кошечка• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
не бажай зла ближньому...
Та не бажаю я, правда) але там люди відчувають війну зовсім по-іншому, і через це їм звісно ок подовжувати, це ж не вони на фронті, це ж не їм сидіти без базових потреб і виживати. Мій пост стосується виключно таких.
Чеширская кошечка• 1 час назад
Ответ дляНаучительница
а зарядная станция за час сильно зарядится?
На половину
Чеширская кошечка• 1 час назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так тепер всіх треба покласти? Чи може таки зупинити кидати в мясорубку?
Ответ дляЭкспертиза
Не скигліть, то ще не так погано аж 6 часов!)
Я не ною. Просто говорю как оно есть здесь
из_под_тишка• 1 час назад
Ответ дляМотористка
Вы ебнутое и тупое…
Старики и дети инваоилы тоже могут потанцевать беснуясь??
Твари вы тупые …
Ответ дляЧучало яблуні
Вам шашечки чи їхати? Заради роботи можна тимчасово переїхати в квартиру. Або тільки на час роботи тут приїжджати, а потім повертатися додому.
До речі, а давно в Луцьку зʼявились деревні?
Ну и Ник у вас 😄
Ниф_ниф• 43 минуты назад
привіт, Луцьк. моє рідне місто
явний приклад, коли людина читає про обстріли, про відключення і тд в інших містах (а про Київ, Одесу і Дніпро тут пишуть багато) і взагалі не уявляє ситуацію.
Якось так і живу• 38 минут назад
Ответ дляТетяна-abc1
Я живу в деревне. У меня есть квартира в городе там свет отключают реже. Мать говорит вообще не отключали последние дни. А у меня в деревне нет света по 19 часов последние три дня.
Ехать в город не хочу ради света. Терпеть не могу жить в квартире. Уж лучше без света но своём доме в тишине
Де це в нас на Волині ’деревни’? Може назвете?