СкиниУскачи!• 23 октября в 21:22

Поради чергової психологині

Побачила такі поради від чергової психологині-експертки. Таке відчуття, що вони живуть десь в іншій реальності. Випити теплої води, набрати ванну та включити музику, запалити свічки .... після обстрілів. Після ночі в укритті, в кращому випадку. Серйозно?
МатьЧасть• 23 октября в 21:23
Як пройшов ваш рік- у мене полетіла кукуха)
Мішечок щастя• 23 октября в 21:23
Видимо, ей после бессонной ночи утром на работу не нужно.
Міняйловна• 23 октября в 21:25
Ви про про ніч в укритті пишете, ніби це якийсь подвиг, танкову атаку відбивали
неДодекаэдр• 23 октября в 21:26
А от неправі ви. Тепла вода, 25 ковточків повільно - один з найпростіших способів розслабити напружені мази. Цей прийом психологи згадували ще за багато років до війни.
Рожева юбка• 23 октября в 21:26
Удалено администрацией...
Мания-Величия• 23 октября в 21:26
Ответ дляМіняйловна
А ви пишете так, наче це нормально спати в метро і на парковках. Це не норма.
Пиу!Пиу!• 23 октября в 21:27
Мой метод борьбы со стрессом- крепкий сон. Что бы не происходило за окном - я не просыпаюсь раньше 6:00. Так устроена психика и я даже рада что оно так
Міняйловна• 23 октября в 21:27
Ответ дляМания-Величия
Для мене так і є
Нетутешня• 23 октября в 21:28
Ответ дляПиу!Пиу!
А вы взрывов не слышите?
Вчителька з мікрорайону• 23 октября в 21:28
А днем, днем то что делать? Не написала(
Мания-Величия• 23 октября в 21:29
Ответ дляМіняйловна
Для мене так і є
Шкода, що це стало вашою нормою. Так не має бути.
Міняйловна• 23 октября в 21:29
Ответ дляНетутешня
А вы взрывов не слышите?
Досить цих істерик. Сходить нарешті до психіатра, отримаєте пігулки і теж будете нормально спати
Суцільна зрада• 23 октября в 21:29
А днем она советы за деньги даёт)))
Українська зірочка• 23 октября в 21:30
Ответ дляПиу!Пиу!
Ви як мій чоловік якому на роботу вставати о 6:30. Він може прокинутися під балістику і то якщо десь ближче до нас, якщо на іншому березі, нічого не чує. Під шахеди і ппо спить. Я коли далеко теж, коли глухо сплю. Київ. Жодного разу не були в укритті чи метро.
Пиу!Пиу!• 23 октября в 21:30
Ответ дляНетутешня
А вы взрывов не слышите?
Нет, практически не слышу. Если только в туалет проснусь или воды попить и обратно спать. Это при том что у нас всегда достаточно громко и не далеко от дома ппо
Мания-Величия• 23 октября в 21:30
Психологіня казкова...це як мені радили по траві бігати і не витрачати енергію на свого хворого сина. Також психологиня.
Міняйловна• 23 октября в 21:31
Ответ дляМания-Величия
Ну звісно, краще бути нормисом, вити від жаху від кожного вибуху
Рожева юбка• 23 октября в 21:31
Ответ дляМіняйловна
Вы считаете это нормальной жизнью? Одной. Больше жизней не будет.
Мания-Величия• 23 октября в 21:31
Ответ дляМіняйловна
Краще жити в умовах, де ви маєте спокій, відпочинок і перспективу на краще майбутнє.
Нічна ненажера• 23 октября в 21:31
Ритуали знижують тривожність
Мания-Величия• 23 октября в 21:32
Ответ дляНічна ненажера
Ритуали знижують тривожність
Не працює нажаль. Тривожність знижує оточення і умови перебування.
Аноним_1859• 23 октября в 21:33
Объясню, советы на самом деле работающие и важные. После ночного обстрела мы часто не успеваем восстановиться, нам нужно бежать дальше - работа, дела. Все это напряжение остаётся в теле, весь этот пережитый страх - с нами. 10 минут ничего не изменят, если уделить их на то, чтоб подышать, почувствовать опору и выпить теплой воды. Я бы ещё посоветовала попрыгать, размяться, похлопать себя руками, потрястись - ’выгнать’ стресс из тела. Реально работает, хотя казалось бы - какая мелочь. Про вечер - стандартные советы для всех, ничего особенного. И понятно, что это не супер рекомендации и проработка на глубоком уровне, а просто базовые универсальные советы для всех
Швабристка• 23 октября в 21:33
Ответ дляРожева юбка
Стрес, у тому числі вночі, може бути де завгодно, основне — це якраз реакція на нього. Значно здоровіше для психіки сприймати ситуацію холоднокровно і не нервувати зайвий раз, бо тільки з холодною головою можна приймати рішення.
Суцільна зрада• 23 октября в 21:34
Ответ дляАноним_1859
При условии наличия воды, света и прочих благ. А так - это все звучит как издевательство.
Швабристка• 23 октября в 21:34
Ответ дляМания-Величия
Абсолютно ні. Тривожність у голові. Можна їхати куди завгодно, а від себе не втечеш.
Кумедне таке самозаспокоєння: просто втечу від проблеми, і вона вирішена 👌
Мания-Величия• 23 октября в 21:34
Ответ дляСуцільна зрада
Сто відсотків.
Нічого вдягти• 23 октября в 21:34
Мені допомогло після одного страшного обстрілу сходити в ботсад. І там після кількох оранжерей відчула як розслабляються м´язи.
Аноним_1859• 23 октября в 21:34
Ответ дляСуцільна зрада
Даже если нет света, Вы не можете опору под ногами ощутить и размяться?)
Міняйловна• 23 октября в 21:35
Ответ дляРожева юбка
Нашо ви мені це пишете? Налякати мене хочете? Десятки тисяч чоловіків зараз у багні сплять у шанцях, під дронами кожного дня, напишіть їм як вам важко у метро спати
Нетутешня• 23 октября в 21:35
Ну не знаю,смотря какой район.У нас очень слышно взрывы за окном,и не один,а череда взрывов,т.к. шахеды летят через наш район.И даже кацапы уже написали на наш район,что это уже область,типа есть такой город и область.