Пліснявілий сир• 23 октября в 21:29
Дівчата, це чоловік вищого класу чи у мене низька планка?
Місто Київ.
Чоловік приїхав із Тернополя (народився там), має там свою квартиру. У Києві знімає. Машина є, але їй років 20.
39 років, одружений не був, дітей немає.
Працює у відділі закупівель , зарплата 60 тисяч. Має досвід роботи у міжнародних компаніях (завжди цим вихваляється), розказує що власник минулої компанії коли він звільнявся тиснув йому руку, дякував за роботу і казав що якщо треба рекомендації щоб звертався. Займав посаду виконуючого обовʼязків керівника відділу та заступника директора із якоїсь там роботи (допускаю що ці дві посади і є одне і теж), знає англійську мову десь на рівні б1-б2. Саме це мене дуже захоплює, його карʼєра і престиж.
Дуже худий, високий, виглядає непогано.
У моїх очах він просто Бог, принц, що спустився на грішну землю, в той час як моя подруга сказала ʼзвичайний мужикʼ. Він завжди собі ставив височезну планку в жінках, це має бути не менше ніж принцеса Діана по людських якостях, Маргарет Тетчер по розумових і Моніка Белуччі ззовні.
Гляньте тверезо, чи правда він такий принц на білому коні, як я бачу, чи нічого такого?
Дуже худий, високий, виглядає непогано.
НетЕщеНаверное• 23 октября в 21:51
Вам должен только на шмотки 100000 давать, а еда? А поездки, а отдых, спорт
На циголках• 23 октября в 21:51
Ответ дляБорисфенка
Я вже своє відпрацювала, тепер типо на пенсії. Тільки інша країна її платить.
Чоловік, який не женився до 40 - це диагноз.
Вам 65+? Думала вам лет 55
Борисфенка• 23 октября в 21:52
Ответ дляНа циголках
Вам 65+? Думала вам лет 55
Мені 57. Якраз пенсійний вік настає.
На циголках• 23 октября в 21:52
Ответ дляБорисфенка
Мені 57. Якраз пенсійний вік настає.
Нет, пенсионный позже,вы 4 года не работаете
Подмигашка• 23 октября в 21:52
Ответ дляПліснявілий сир
Та, ваша компанія памперси і миюче робить
А його компанія працює у автомобільній промисловості
І які авто вони виготовляють, він не уточнив?
Колгоспниця• 23 октября в 21:53
Ответ дляОдинРазНадетое
Суть в том что автора не отталкивает что он как баба трепливая еще и про бывших секс автору наваливает
ну так так і напишіть, а не на автора стрілки переводите, хай, мовляв, розкаже, з якої вона діри вилізла, що її впєчатляє болтун.
На циголках• 23 октября в 21:53
Ответ дляПліснявілий сир
Какие автомобили производит Украина?
ОдинРазНадетое• 23 октября в 21:53
Ответ дляКолгоспниця
Так все его треп как раз и обсуждают
Борисфенка• 23 октября в 21:54
Ответ дляНа циголках
І що? Все життя працювала, побуду 5 років на німецькій пенсії, повернуся в Україну і буду далі працювати до смерті. Передишка несподівана.
Борисфенка• 23 октября в 21:54
Ответ дляПодмигашка
Ланоси
Каяспер• 23 октября в 21:55
Ответ дляНа циголках
Какие автомобили производит Украина?
Ви шо, компания же МЕЖДУнародная!!!!!
Наверно битки из Литвы гоняет. 😁
Каяспер• 23 октября в 21:57
Ответ дляБорисфенка
О, вас мне нада.)) Сколько сейчас социальная пенсия в Германии? Подозреваю, что свекровь нам заливает.
На циголках• 23 октября в 21:57
Ответ дляКаяспер
Так не выйдет фрау наша в 57 и в 60 не выйдет
ОдинРазНадетое• 23 октября в 21:57
Ответ дляMs. Сама прямота
А чому йому всі відмовляли?
Ну шо ты мать! Не было его достойной просто
Ms. Сама прямота• 23 октября в 21:58
Ответ дляОдинРазНадетое
А автор шо якась власниця відомого бренду? Що за планка, от не розумію)
Борисфенка• 23 октября в 21:59
Ответ дляКаяспер
463 євро. Але від цієї суми віднімають суму пенсії в Україні. Якщо у свекрухи велика пенсія, то може отримувати від Німеччини пару сотень євро. Житло оплачують окремо, не з цих виплат. Медичну страховку також соціаламт окремо оплачує.
Пліснявілий сир
• 23 октября в 21:59
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну він так і казав що не може знайти ту що буде до душі
На циголках• 23 октября в 21:59
Ответ дляПліснявілий сир
А вы скудова сами?
ОдинРазНадетое• 23 октября в 22:00
Ответ дляMs. Сама прямота
Даже если автор среднестатистическая женщина то надо просто понимать что перед тобой сказочныйдолбоем повествователь, если он с автором будет а она свою самооценку не поднимет то он ей еще навалить будет что ей так повезло что он ее выбрал
Борисфенка• 23 октября в 22:00
Ответ дляПліснявілий сир
20 років пошуку - це показово. Нема такої серед принцес.
То свою біографію розкажете, звідки такий мазохізм?
ЖаннаНеАгузарова• 23 октября в 22:00
Ответ дляКаяспер
Я прям щаз работаю. Я прынцесса уже?)
Я теж))
І С1 англійська, В2 ні ецька. Цариця
ЖаннаНеАгузарова• 23 октября в 22:01
Ответ дляПліснявілий сир
Без машини прожити можна. Льохко. А спробуйте без памперсів та прокладок))) І туалет водичкою не помиєш.
Ответ дляПліснявілий сир
А ви у міжнародних компаніях працювали?
автор, ви тролите абощо. у мене зп вища трохи, так я сама бідна серед своїх колег-друзів. мої друзі заробляють по 2-5 тис, і це не сказати, щоб дуже багато було, ми всі звичайні наймані працівники і навіть не айтішніки. у мене все життя депресія, що я повний лузер, а, виявляється, дехто принцом вважається! у мене керівництво все британське (у Києві), так я їх уй..ми вважаю))))
Мама Никитки-2• 23 октября в 22:02
Ответ дляСокодавка ще та
Редфлаг это то что он лапшу вешает на уши о том как ему на работе пожимают руки, и как он рассказывает про свой в1 английский 😄
Та ні. 40 років хата в Тернополі і жодного разу не одружений. 200% мамкина корзиночка зі спадковою квартирою
Подмигашка• 23 октября в 22:02
Ответ дляMarmu
Він собі ціни скласти не може.