Пліснявілий сир• 23 октября в 21:29
Дівчата, це чоловік вищого класу чи у мене низька планка?
Місто Київ.
Чоловік приїхав із Тернополя (народився там), має там свою квартиру. У Києві знімає. Машина є, але їй років 20.
39 років, одружений не був, дітей немає.
Працює у відділі закупівель , зарплата 60 тисяч. Має досвід роботи у міжнародних компаніях (завжди цим вихваляється), розказує що власник минулої компанії коли він звільнявся тиснув йому руку, дякував за роботу і казав що якщо треба рекомендації щоб звертався. Займав посаду виконуючого обовʼязків керівника відділу та заступника директора із якоїсь там роботи (допускаю що ці дві посади і є одне і теж), знає англійську мову десь на рівні б1-б2. Саме це мене дуже захоплює, його карʼєра і престиж.
Дуже худий, високий, виглядає непогано.
У моїх очах він просто Бог, принц, що спустився на грішну землю, в той час як моя подруга сказала ʼзвичайний мужикʼ. Він завжди собі ставив височезну планку в жінках, це має бути не менше ніж принцеса Діана по людських якостях, Маргарет Тетчер по розумових і Моніка Белуччі ззовні.
Гляньте тверезо, чи правда він такий принц на білому коні, як я бачу, чи нічого такого?
Дуже худий, високий, виглядає непогано.
Борисфенка• 23 октября в 23:09
Ответ дляТоптунша
Щось якось швидко ви на пенсію злиняли) Пару років назад ще були супер затребуваним спеціалістом, в дууууже вузькій сфері, таємній нікому не відомій)
Та це я про біженське пособіє жартую, що як пенсія. Була, та вже не є.
Починати кар´єру в Німеччині в 57 років точно не буду.
ПампушОК• 23 октября в 23:22
Что-то тут не так... если вы соответствуете его планке, то он никак вам не может соответствовать...
Но, в общем и целом средний, обычный, офисный мужик))
Не понимаю на какие деньги все эти планки... доход совсем небольшой.
ПампушОК• 23 октября в 23:24
Ответ дляПліснявілий сир
Не знаю, але він розказує що всі жінки дико стогнали під час сексу з ним і дуже збуджувались
Лучше обратите внимание на склонность к нарциссизму. Когда потом, с годами все это проявляется по полной программе, когда он идеальный, а вы хотите выйти в окно, деньги уже не имеют значения и вот эти все планки...
Луковая• 23 октября в 23:26
А зачем он вам это все рассказывает? Я так понимаю, вы не Диана, Маргарет, Моника в одном лице, соответственно мужчина не ваш?
ЗабежАЛОЧКА• 23 октября в 23:43
Ответ дляПампушОК
тю, а мне хотелось не выйти в окно, а его туда выбросить, так выбешивать с годами стал ))))
а вообще, еще не ясно какой там у него В1, может у автора у самой А0, так ей и его А2 кривой кажется В2)
Пищалка• 23 октября в 23:52
Ответ дляПліснявілий сир
І ви розповідайте
Копирайторша• 24 октября в 00:15
60т в автомобільній промисловості ? Да мій брат майстер авто у 22 роки і заробляє більше .
Для мене він середнячок , а своїми вихваляннями спустився нижче середнього . Фу, не люблю таких .
3 з 10.
Де 10 - люкс
1 - бомжара
3 з 10.
Де 10 - люкс
1 - бомжара
Чтооооооооооо?• 24 октября в 00:15
Ответ дляПліснявілий сир
Ну він так і казав що не може знайти ту що буде до душі
Це отакенний ред флажище. Можу помилятися, але цей може виявитися з категорії тих, хто жінці в декреті на колготках економить
Гостра на язик• 24 октября в 09:20
Ответ дляПліснявілий сир
А почему не проверили?
ЯниЯ• 24 октября в 23:32
А яким чином ви дійшли до розмов про жінок які стогнали під ним?
Я просто не розумію?
Вась, а під тобою інші стогнали?ага, всі зразу
Не люблю дуже худих, вони жеруть як не в себе і злі.
Я просто не розумію?