Ms. Iphone• 23 октября в 22:04
Що за фільм?
Допоможіть знайти фільм (або це серіал?) я точно не пам´ятаю. Про нього казали, що його дивляться психотерапевти щоб розуміти як працювати. Фільм де жінка начебто повертається в різні епізоди свого життя і приймає інші рішення і дивиться як буде відбуватись по-іншому. В назві є жіноче ім´я - щось на кшталт Емілі.
Ms. Iphone
• 23 октября в 22:14
Ответ дляТам все розмивчато
Бути Ерікою - серіал, має 4 сезони.
Дякую, зараз пошукаю!
Детское в наличии• 23 октября в 22:22
’Бути Ерікою’ - Там головна героїня Еріка Стрендж ходить до терапевта Dr. Tom, і його «терапія» буквально повертає її в минулі епізоди життя, щоб переосмислити вибір і зробити інакше. Саме це часто радять як ’серіал про терапію та роботу з жалями/вибором’