Без QR коду• 24 октября в 15:25
Можливо в когось було щось схоже
На днях була овуляція, після якийсь дискомфорт внизу живота . Не сильний , але все ж . Стала частіше ходити в туалет, думала можливо починається цистит , але ніби й ні .
До лікаря записана аж через тиждень . Можливо хто порадить які здати аналізи , щоб бути спокійною ?
Дівчина Гілмор• 24 октября в 15:27
Чому думаєте, що не цистит? Сходіть зас здайте до візиту гінеколога
Без QR коду
• 24 октября в 15:39
Ответ дляДівчина Гілмор
Колись він в мене був , то то було нестерпно
Без QR коду
• 24 октября в 15:39
Ответ дляВероятненько
Общий мочи и бакпосев мочи сдайте.
Дякую , завтра так і зроблю