Ноу коммент• 2 часа назад

Жалість до жінки

На вашу думку, чи може жалість чоловіка до жінки перерости у кохання. Вони просто знайомі.
Последний вагон• 2 часа назад
Смотря как сосать будет

автор Ноу коммент • 2 часа назад
І навпаки. Ви б були з чоловіком, якого вам жаль?
Последний вагон• 2 часа назад
Ответ дляНоу коммент
Смотря как трахал бы
Петриківна• 2 часа назад
А що таке кохання? Кожен по своєму розуміє.
Sgreen• 2 часа назад
Вона закохається, він ні, або під питанням. Часта проблема обох статей, що звичайну добродушність, допомогу і щирість, люди сприймають як прояв симпатії чи флірт. Що не є правдою.
Є чоловіки, яким подобається бути суперменами, і вони допомагають без задніх думок. Є ті що шукають свою вигоду. Дивіться по ситуації
ТигрЛьвович• 2 часа назад
автор, шо ж вы о себе в третьем лице? или для подружки интересуетесь??
Физрукая• 1 час назад
Якщо жінка по життю не є жертвою, просто потрапила в такий складний період життя, то допомога та емпатія можуть перерости у кохання

Альфред Шнитке• 1 час назад
Нет, а вот в раздражение и ненависть - да.
Журавлина38• 1 час назад
Я би не була з чоловіком якого мені шкода.
Галя із Дарниці• 1 час назад
Может
Но к чему это приведёт - не угадаешь
Пожмаковна• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
Вы дадите шанс жалкому мужику, а он быстро решит, что это он дал вам шанс, что вы слабая и недостойная
Галя із Дарниці• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
Смотря из-за чего жалеть
Розбещена цяточка• 1 час назад
Не виключено, але це не рівноправне кохання вийде.
Электричка• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
Если у кого-то комплекс спасителя, то может такое быть
Хропочка з гривкою• 1 час назад
Если баба богатая то можно полюбить из жалости
Я мужик
автор Ноу коммент • 1 час назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Я мужик
З жалості до себе?
Може ще третю?• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
Жалость это чувство превосходства. Так что делайте выводы
Чудо в декрете• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
это путь в никуда
Единая страна!• 1 час назад
Вряд ли. Тот кого жалеешь уже сексуально не хочешь

Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
Нет. Это для меня автоматически слабый мужчина. Я ему не мамочка
woman Warrior• 1 час назад
Нет.
В перспетиве-раздражение.
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Нет. Жалость в любовь не переростает. А вот если была любовь и ушла, то жалостью можно на некоторое время удержать совестливого человека. Жалость более сильное в кратковременном периоде чувство чем любовь.
ГороховаЯ• 1 час назад
От жалости любви не случается
Швидка Настя• 1 час назад
Такого не бывает. Если мужик куда то лазит, то жалость там самое последнее
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляГороховаЯ
От жалости любви не случается
Вы видели жалостливых мужиков?)
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Вы видели жалостливых мужиков?)
Нет конечно
Только тетки таким страдают)
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляГороховаЯ
Нет конечно
Только тетки таким страдают)
Авторица насмешила))) жалостливый мужик😂
Я матуся, мені можно• 1 час назад
’Она меня за муки полюбила,
а я ее за состраданье к ним’
Отелло
А_я_ЛОЖУ!• 38 минут назад
Ответ дляНоу коммент
Так, я жалію не тільки чоловіка, всіх хто поруч зі мною, дітей, кота, їм не пощастило. Я вам більше скажу емпатію в мене викликають навіть ті які на неї не заслуговують, це моя природа внутрішня.
А_я_ЛОЖУ!• 19 минут назад
Ответ дляЖуравлина38
Зустрічне питання, як бути з чоловіком якого не шкода? Він жива людина, йому буває боляче, він має свої проблеми, почуття. Я коли свого після операції побачила, ридала. Його неприємності, мої також. Якщо його не шкода, він лише ресурс. Ви ж ділите найголовніше що маєте з цією людиною, свій час. Навіщо жити з тим, кого не шкода?