Безлім на все• 24 октября 2025

Пішла із зустрічі. Чи виглядала я дивною?

Вечір пʼятниці, у мене планів немає.
Спитала із знайомою, вона запропонувала піти після роботи з нею та її колегою в ресторан.
Зустрілись і пішли.
Весь цей час дорогою до ресторану вони розмовляли про щось своє, на мене 0 уваги.
Коли я щось говорила вони мовчали і не звертали увагу.
Прийшли в ресторан, сіли, обговорюють які страви братимуть, мене ніхто не питає і не говорить зі мною.
Сказала що у мене зʼявились справи , нормально попрощалась, визвала таксі і поїхала додому.
Вона потім писала чому я поїхала, я відповіла, що не хочу заважати, вибачилась що пішла з ними і побажала гарного вечора.
Тепер відчуваю себе дивною. Та і коштів на таксі шкода. Могла б дочекатись її і піти на зупинку, трамваєм було б дешевше..
Результат:
вже голосів: 87
71 (81.61%) Все ок, не парся
16 (18.39%) Дарма психанула
Тепличная• 24 октября 2025
Тю, забейте
парИла я парИла• 24 октября 2025
Меняйте тему, одно и то же пишете.
Біле пальто• 24 октября 2025
А сама трамваєм ви їхати боїтеся?
Блакитне небо• 24 октября 2025
А ви на трамваї лише з колегою можете?
По темі, правильно, що пішли. Неправильно визвати таксі, коли це б´є по карману
дамаБезСобачки• 24 октября 2025
Больше работайте что бы на такси хватало и хорошее вино , мне было бы пох вообще я бы себе отдохнула
Луковая• 24 октября 2025
Ответ дляБлакитне небо
А ви на трамваї лише з колегою можете?
А так би в ресторані за їжу треба було заплатити таксі ще й дешевше. Економія.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 октября 2025
Добре, що пішли бо прийшлось потратитись і на ресторан.
НЛОша• 24 октября 2025
Правильно сделали, что ушли. Дивно вони поводилися.
ivareka• 24 октября 2025
правильно сделали, больше с ней не ходите
Секс-Бомба• 24 октября 2025
Дивні вони. Ви вчинили правильно.
Тектологиня 80lv• 24 октября 2025
Странно себя вели ваши коллеги и теперь им неприятно и стыдно. Поэтому вешают вину на вас. Вы же не навязывались третьей лишней, но вас такой сделали. Еще и слухи о вас специалтно распустят, что вы асоциальная и не можете поддержать беседу. Действуйте на опережение, кстати.
Не жалейте тех денег, зато доехали с комфортом и сохранили достоинство. А могли бы еще дольше и больше унизиться игнором.
Страхованная• 24 октября 2025
Не стоило говорить про то, что вы не хотели мешать, просто дела и все
LiquidGlass• 24 октября 2025
Ні, ви нічого дивного не зробили, навпаки це правильно. Ви не зобов´язані сидіти в некомфортній ситуації, з людьми, які вас ігнорують лише через страх ’а що люди подумають?’. Нічого вони не подумають. Їх не дуже хвилювало що ви подумаєте коли вони на вас не звертали увагу. Сваритися через це зі знайомою не треба - інколи людям так весело, що вони дійсно не помічають що хтось з ними ці веселощі не розділяє (але якщо це систематично таке, то це не ок - пішла вона тоді в ліс за грибами). Про таксі - та біс з тим таксі, я б почувалася сумно в такій ситуації і хотіла б потрапити додому якомога швидше, до біса той трамвай ще чекати. Це ж не кожен день на таксі, нічого страшного. А коли настрій поганий і увагу відволікають думки про неприємну ситуацію, ще й підвищується небезпека що усілякі шахраї/крадії можуть скористатися зниженою до навколишнього оточення увагою - тоді можна повернутися додому ще й без телефона і гаманця як мінімум. Все ок, авторе. Піклуватися про себе це нормально.
Аліса-90ae• 24 октября 2025
Важливаподія вашого життя.давайте розберемо більш детально
ПотеряласЯ Я...• 24 октября 2025
Ответ дляБлакитне небо
А ви на трамваї лише з колегою можете?
Не по темі. Чоловік періодично таксує. На минулому тижні був клієнт-хлопець викликав таксі не маючи грошей. Мав у когось зайняти, але йому не дали у точці призначення.
sur_sur• 25 октября 2025
Ответ дляБлакитне небо
А ви на трамваї лише з колегою можете?
Але ж автор на ресторані зекономила)
Штора с кисточкой• 25 октября 2025
Не знецінюйте власні емоції. Якщо вам було не ок - значить ви правильно зробили що пішли.
А таксі то таке, заробите додатковим підробітком.