Полуничка• 24 октября в 20:43

Поїздка по бла бла кар

Їздила нещодавно у відрядження, але так як, я не маю прав, то їхала через бла бла кар. Все було ок, ніби нормальний водій, пасажири. Спочатку нас їхало четверо, але потім двоє вийшли по дорозі, залишився лише водій, я та ще один хлопець. І тут водій та цей хлопець (вони були не знайомі) почали обговорювати секс цього хлопця з його знайомою, заради якого він їхав в інше місто. Це було з бдсм нахилом, в спеціальному готелі, куди ця дівчина його запросила, вони рік спілкувались та обговорювали зустріч.
Мені стало якось і ніяково і смішно, робила вигляд, що не чую. Як ви б поставились до таких розмов?) знаю, що зараз напишуть: а що ти хочеш, купляй тоді власне авто
Нервогенератор• 24 октября в 20:48
Оставьте отзыв про водителя)
Анютины ласки• 24 октября в 20:49
Завжди вважала що такі розмови заводять із метою затягти на якийсь свінг
автор Полуничка • 24 октября в 20:52
Ответ дляАнютины ласки
Водій і цей хлопець?)
Кіма кепка• 24 октября в 20:58
Я,як водій бла бла кара,дуже боялась би негативного відгуку за такі специфічні балачки
Кіма кепка• 24 октября в 20:59
Ответ дляПолуничка
Водій і цей хлопець?)
А хто ж?
автор Полуничка • 24 октября в 21:00
Ответ дляКіма кепка
Та мені всерівно, відгук не напишу)
Але дивна розмова як на мене.
автор Полуничка • 24 октября в 21:00
Ответ дляКіма кепка
А хто ж?
Водію років 42, а хлопцю 24)
Кіма кепка• 24 октября в 21:02
Ответ дляПолуничка
Водію років 42, а хлопцю 24)
Якраз тройничок)
автор Полуничка • 24 октября в 21:03
Ответ дляКіма кепка
Якраз тройничок)
Так) і ця дівчина, що любить бдсм
Кіма кепка• 24 октября в 21:06
Ответ дляПолуничка
Так) і ця дівчина, що любить бдсм
Тепер шкодуєте?
автор Полуничка • 24 октября в 21:07
Ответ дляКіма кепка
Тепер шкодуєте?
Я?
Не прихильниця такого, і заміжня)
Elena 23• 24 октября в 21:11
Що ж можна хотіти від хлопця 24 роки, думки тільки про одне. А водій можливо вирішив підтримати хлопця бо він йому як син може бути.
По соромилися хоть вас би.
Як б по просила тему змінити.
автор Полуничка • 24 октября в 21:14
Ответ дляElena 23
По соромилися хоть вас би.
Як б по просила тему змінити.
Ну може)
Але вони обговорювали прям деталі. І потім в кінці поїздки так посміхались.
Котя_люлю• 24 октября в 21:41
Автор, а покажите заказ в аккаунте. Хочу с этим водителем проехаться при случае.
автор Полуничка • 24 октября в 21:43
Ответ дляКотя_люлю
Ахах, нащо вам це?))
Котя_люлю• 24 октября в 21:45
Ответ дляПолуничка
Ахах, нащо вам це?))
Ну, просто хочу убедиться, что вы врете.
автор Полуничка • 24 октября в 21:47
Ответ дляКотя_люлю
А нащо мені це?))
Немає мені чим зайнятись. Поїздку ж не на загальний доступ виставляти.
Котя_люлю• 24 октября в 21:50
Ответ дляПолуничка
А нащо мені це?))
Вот, мне тоже всегда было интересно, зачем люди выдумывают всякий бред и оформляют его в темы на Советчице?
автор Полуничка • 24 октября в 21:52
Ответ дляКотя_люлю
Я не вигадую)
Але думайте, що хочете.
Гарного вечора!