Невгамовна сила• 24 октября в 23:34
Тут є клячі? Старі.
Які болячки можуть дати вузлову еритему?; дайте будь ласка гарного ревматолога у києві?; чи може від «ревматизму» боліти лише одна рука?
Що здати до похода до лікаря?
ЗновЗдоров• 24 октября в 23:35
Знаю що десь на Позняках є, запис за місяць. Але адреси не маю. Мо хто підкаже тут.
Борисфенка• 24 октября в 23:36
Це ви самі собі диагноз поставили! Може хай таки спочатку лікар спробує?
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:37
Ответ дляАнтиТроль
Мені полтіннік, нич не шарю в болячках
Мені 34, но така штука була в 2017! Обійшла буквально ВСЕ. Ввд хірурга до ангіографії. Від узі до стоматолога!
Поміг ЛОР. Бо він послав до реаматолога. Я ж думала, ревматолог це для бабіа і дідів
Вбигудях• 24 октября в 23:38
Ответ дляНевгамовна сила
фото
І що?
Це вже в когось проявилось чи ви накручуєте себе?
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:38
Ответ дляБорисфенка
Ні. Я точно знаю, бо було 8 років тому. Я тоді обійшла всіх, просто всіх лікарів. Тупо ніхто не знав. Узі робили! Шишок цих. Або казали що це вени. Ангіографію робили
мимАпроходила• 24 октября в 23:38
Скажіть чесно, це ви собі лімфостаз встановлювали?
Якщо ви, то нема з ким говорить...
Почемучечка• 24 октября в 23:38
Я самая старая здесь кляча, но понятия не имею про болезни, простите.
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:39
Ответ дляВбигудях
І що?
Я знаю! Було
Но хоть убий я не помню де той ревматолог(
Борисфенка• 24 октября в 23:39
Ответ дляНевгамовна сила
І що далі, саме зникло?
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:39
Ответ длямимАпроходила
Якщо ви, то нема з ким говорить...
Ні. У мене аборт ще тем куча
Я впевнена що це воно. Воно ще мале, стогодні помітила. Но я стикалася просто!
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:40
Ответ дляПочемучечка
Дай боже здоров‘я!
Борисфенка• 24 октября в 23:41
Ответ дляНевгамовна сила
Я знаю! Було
Я аж задумалася, як зветься той лікар, що лікує склероз.
Жодного папірця не залишилося від лікаря?
Ответ дляНевгамовна сила
Вам 34 года и Вы не знаете какие заболевания лечит ревматолог?
Карамбулкул• 24 октября в 23:44
Ответ дляПочемучечка
І скільки вам?
Из Виа-гры• 24 октября в 23:45
Ответ дляНевгамовна сила
А чого сьогодні таке згадали?
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:46
Ответ дляБорисфенка
І що далі, саме зникло?
Ні. Лор (єдиний профіль що ще мене не оглядав), до якого я просто пішла бо бвльше нема було до кого - заглянув в місце своєї відповідальності - у моє горло. І пояснив - дуже погані мигдалики, здати АСЛО. І шукати ревматолога. Ревматолог постановив, що це стрептокок. Тобто запаленгя вже було системне, чи як іе називають - на суглоби, серце може, ну і шкіру - оці шишки.
Призначили операцію по видаленню гланд. Може антибіотик. Не помню. І все
А зараз у мене місяці два болить руке. Я пригадую дуже добре цей біль, бо він «заважає» робити певні рухи - зняти светр (коли хрест нахрест його руками тягнеш; а також встряхнути ковдру, коли ти ліжко застеляєш)
Але тоді боліло обидві руки. Зараз одна чомусь.
Тіло пам‘ятає. А сьогодні відчула біль в нозі і побачила першу шишечку.
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:47
Ответ дляivareka
зачем клячи? вам бы врачей поискать.
Я ж і шукаю
Ревматолога може підказати лише жінка 40-50 я вважаю
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:47
Ответ дляSo_so
Для начала идите бесплатно, пройдите обследование, а там видно будет, нужен ли Вам супер специалист
Спасибі🙏
Небоброїдка• 24 октября в 23:47
Ответ дляПочемучечка
Простите за бестактность, Вы какого года рождения?
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:49
Ответ дляБорисфенка
Ні. Жоднісінького. Вже і переїзли були, і часу процшло
Просто ревматологів багато
Но я як вспомню, що я весь Київ обійшла тоді, і ніхто навіть близько не знав що це…ні дерматологИ, ні хірурГИ, ні узіст/ангіограф, ні терапевТИ, ні ще ряд..точно помню що я майже рік ходила
Просто ревматологів багато
Борисфенка• 24 октября в 23:49
Ответ дляНевгамовна сила
І чого чекаєте? Сходіть знову до лора і до ревматолога.
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:49
Ответ дляSo_so
Чому
Я реаматолога просто хорошого на прикметі не маю
Почемучечка• 24 октября в 23:50
Ответ дляНебоброїдка
1962.))
Борисфенка• 24 октября в 23:50
Ответ дляНевгамовна сила
Я ж і шукаю
Мені 57 років, ні разу не була. Зато у хірургів разів сто. Вік не показник.
Невгамовна сила
• 24 октября в 23:50
Ответ дляИз Виа-гры
А чого сьогодні таке згадали?
Ну бо це воно у мене
Пле гланд вже нема. Суть в тому що не шишки лікуюють. А шукають захворювання, запальне, яке їх викликало . Шишки це просто прояв.