Невгамовна сила• 24 октября в 23:34
Тут є клячі? Старі.
Які болячки можуть дати вузлову еритему?; дайте будь ласка гарного ревматолога у києві?; чи може від «ревматизму» боліти лише одна рука?
Що здати до похода до лікаря?
Невгамовна сила
• 25 октября в 09:42
Ответ дляДобрая свекровь
Раджу Клініка сучасної ревматології.
Особливо Тер Вартаньян. Але ціна висока. Обійшли багато ревматології, ці кращі. Там в принципі багато лікарів гаррих.
Доречі лікар потрібен був підлітку племінниці і подрузі в 30 років. Там купа молодих звертається з різними аутоімунками.
Да. Просто це такі хвороби які якось ніхто не знає, симптоми дебільні, змазані. Фіг поймеш. А боже збав сімейний лікар безтолковий, то тоді гайки
Из Виа-гры• 25 октября в 22:42
Ответ дляНевгамовна сила
У вам було????
Я ще жодної людини не зустрічала з такими еритемами!
Так, було. Суцільний жах, такі великі червоні дуже болючі гулі по ногах від кісточок і трохи вище колін.
Из Виа-гры• 25 октября в 22:44
Ответ дляНевгамовна сила
Я вам більше скажу. Це ще й мігруюча еритема. Тобто шишки стухають самі по іакту. Але і нові постійно з‘являються! І кожні два дні у тебе тупо нова «картина». То там, то тут. То 4, то 7, то однакові, то різнокаліберні. Це мрак
І ще дуже болючі, я не могла на коліно опкститися, щоб підлогу помити під диваном - повзала по підлозі і плакала ((
Из Виа-гры• 25 октября в 22:46
Ответ дляНевгамовна сила
Знаю но це що по шишкам - це реаматолога парафія.
Ні. Можуть бути лор-проблеми, які впливають на стан організма в цілому. Якраз у мене був такий варіант
Невгамовна сила
• 25 октября в 23:06
Ответ дляИз Виа-гры
А розкажіть по порядку, як Ви вийшли на путь істинний і знайшли до кого звернутися?
Ну бо лікувати шишки на гомілках у лора, Ви ж розумієте , що здогадатися - потенційно проблематично
Из Виа-гры• 26 октября в 09:07
Ответ дляНевгамовна сила
Розповідаю. Протягом десь десяти
приблизно років я часто страждала на незрозумілі хвороби аутоімунного та алергічного характеру. Ніхто не міг ладу дати з місцевих лікарів, і направити кудись - теж не направляли. Все це було на фоні хронічного алергічного рініту. Коли вже стан здоров´я дійшов до краю, а саме, дихати вже було неможливо, бо зявились поліпи, і я буквально задихалася постійно, мені призначили оперативне втручання, і треба було тільки аналізи здати, я випадково знайшла гарного ЛОРа і прооперувалася у нього. Їхала на операцію вся у червоних плямах по тілу, з гострим гайморитом. А поверталася додому вже у нормальному стані. Навіть постійні ячмені на очах пройшли, бо запрацювали нососльозкі. Все саме пройшло - варто було лише настроїти дихання й забезпечення мозку киснем. В організмі все взаємопов´язано.