Знаю бакси• 25 октября в 11:33
Де можна заробити в 50 плюс в Європі?
Якщо нормальні гроші, то тільки догляд за перестарілими, прибирання не всюди, і в готелі, хостели не дуже беруть. Там вимоги до 45. Купа груп робота в Європі. Просто і,чітко. Як би ти не виглядав.
Решта, то навчання, мова, підтвердження дипломів - на це вже немає часу. Марна трата. Оскільки вік вже не той. Завжди будуть молодші конкуренти.
Хто має інші приклади, може іншу інформацію?
Поділіться, будь ласка. Дякую.
Живчик-счастливчик• 25 октября в 11:36
У меня есть нормальные примеры, где люди работали на складах , учили язык, потом искали работу лучше и находили
Неначасі• 25 октября в 11:36
Для Європи це не великий вік. Можете вивчити базову мову і в магазині, наприклад , працювати
Знаю бакси
• 25 октября в 11:36
Ответ длябарабанщица
Нормальні за догляд пристарілих?
Сумнівно дуже.
Є багато. Навіть без знання мови. Наприклад, читала, 1100-1300 йе без знання мови. Чим краща мова , ти сума більша. 1800- 2000. Якщо є знання мови.
Неначасі• 25 октября в 11:37
Ответ дляЗнаю бакси
Це низька зарплата
Знаю бакси
• 25 октября в 11:37
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А какие страны и возраст какой этих людей?
Снідаю авокадо• 25 октября в 11:38
мне 51 , все подтвердила. работаю по специальности химик-технолог.
На все полгда ушло. Язык английский+ уже испанский
Наоборот тут 40+ легко, и это Испания проблемная страна.
Сейчас нетто 2700+
подрабатываю репетитором 25 евро в час по химии
Сейчас нетто 2700+
Живчик-счастливчик• 25 октября в 11:38
Ответ дляЗнаю бакси
Чехия и Словакия, возраст женщин 52-65 лет
Знаю бакси
• 25 октября в 11:38
Ответ дляНеначасі
Це низька зарплата
Я порівнюю з Україною. В нас в місті за кууупу вимог і завдань, 17000 грн. То це норм 1300 євро .
Звоночек• 25 октября в 11:39
Ответ дляЗнаю бакси
то что вы читаете и реальность совсем иначе
Неначасі• 25 октября в 11:39
Ответ дляЗнаю бакси
В порівнюйте з витратами, вам цього вистачить під обріз на оренду і життя
Я натуралка• 25 октября в 11:39
Решта, то навчання, мова, підтвердження дипломів - на це вже немає часу.
____
Нема часу-нема грошей.все
____
Нема часу-нема грошей.все
Снідаю авокадо• 25 октября в 11:39
Ответ дляЗнаю бакси
начинала работать только с английским
Первая работа 1600 нетто
Знаю бакси
• 25 октября в 11:40
Ответ дляСнідаю авокадо
Сейчас нетто 2700+
Ну в Вас інша історія. Ви умнічка. В мене особливого нічого такого , нааиків і знань нема. Робила в офісі, юридична освіта.
Крем для арбуза• 25 октября в 11:40
Все залежить від мови країни. На скільки добре ви нею володієте.
Я - інженер. Мені 53. Чоловіку 63. Він доцент. Викладач університету з 40 річним стажем.
Ми працюємо прибиральниками. Як не намагались, особливо чоловік, вивчити мову, вона просто не лізе. Зовсім. В нього рівень в2, у мене а2. Пишуть, що на роботі піде краще. Але ж на роботі треба працювати, а не розводити теревені. Для нашої рівня вистачає.
От така невтішна історія, вибачте.
Снідаю авокадо• 25 октября в 11:41
мой жилищный минимум 1500 ( квартира + питание + страховка )
Сейчас проще ,живу у жениха ( 48 лет) на Севере Испании. Тут нормально все, кроме медицины
Звоночек• 25 октября в 11:43
Ответ дляКрем для арбуза
От така невтішна історія, вибачте.
в 63 хорошо хоть какую то работу он нашел
Знаю бакси
• 25 октября в 11:43
Ответ дляКрем для арбуза
От така невтішна історія, вибачте.
Нема брезгливості прибиральниками? Бачу, Ви теж інтелігенти.
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
барабанщица• 25 октября в 11:43
Ответ дляЗнаю бакси
Це не гроші для такої важкої роботи, як фізично, так і морально, а ще й в Європі.
Житло, харчі, страховка, проїзд, бензин... на залишку у вас залишиться мізер коштів, виснаження і хронічна втома.
Знаю бакси
• 25 октября в 11:44
Ответ дляСнідаю авокадо
Де женіха найшли? Які сайти? Я теж хочу.
Крем для арбуза• 25 октября в 11:44
Ответ дляЗнаю бакси
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
В прибиранні нема. Догляд набагато важче. Точно не змогли б.
ОбережнаЯ• 25 октября в 11:44
Знакомая 55 лет работает в отеле на кухне в Италии, 300 евро в неделю зп + бесплатное жилье и питание
Не зацілована• 25 октября в 11:44
В Німеччині кафе, пекарні, пральні можна попробувати. Тільки треба йти самому туди і запитувати. Або на якийсь завод теж простим робітником, то треба також самому йти і запитувати. Інакше роботу зараз просто не знайдете. Знаю що раніше деякі фабрики дуже потребували швачок.
Знаю бакси
• 25 октября в 11:45
Ответ длябарабанщица
В тому то й суть. Що ця сума, якщо догляд, вся лишається. За житло, їду не платиш.
Звоночек• 25 октября в 11:45
Ответ дляЗнаю бакси
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
в какой стране у вас есть разрешение на работу?
Снідаю авокадо• 25 октября в 11:45
Ответ дляЗнаю бакси
Не опускайте руки . сейчас сильно хорошие переводчики в наушники сразу.
Юрист-умный человек , главно думайте о себе .Я по глупости первая работа склад индетекст. Звучит красиво ( зара , массимо и т д ) , но реально рабство и 13 -часовой рабочий день в помещении без окон и с плохими условиями вентиляции.Там сдохуть можно . Меня на 1,5 меяца хватило
барабанщица• 25 октября в 11:45
Ответ дляЗнаю бакси
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
От думаю, чи прибирання чи догляд.
Що гірше.
Досвід вже маю в цьому.
Можна сказати, бачила все .
Врахуйте вікові потреби і характер тих людей похилого віку.
Чи зможете ви виконувати всі їхні забаганки?
Знаю бакси
• 25 октября в 11:46
Ответ дляОбережнаЯ
Тобто 1200 в місяць. І Італія так далеко? Додому часто їздить?
Знаю бакси
• 25 октября в 11:47
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Словакія цікаво. Які там зарплати?