Знаю бакси• 25 октября в 11:33
Де можна заробити в 50 плюс в Європі?
Якщо нормальні гроші, то тільки догляд за перестарілими, прибирання не всюди, і в готелі, хостели не дуже беруть. Там вимоги до 45. Купа груп робота в Європі. Просто і,чітко. Як би ти не виглядав.
Решта, то навчання, мова, підтвердження дипломів - на це вже немає часу. Марна трата. Оскільки вік вже не той. Завжди будуть молодші конкуренти.
Хто має інші приклади, може іншу інформацію?
Поділіться, будь ласка. Дякую.
ПодругаМужа• 25 октября в 19:39
Ответ дляЯ натуралка
Да живите ради бога, нравится с копыт падать- я ваши свободы не ограничиваю. Каждому свое.
Причём тут нравится? НЕТ других вариантов. Нет здесь пособий, всё за свой счёт.
Освічую темряву• 25 октября в 19:39
Ответ дляЛіплю вареники
Бесплатное жилье- это общежитие, комната с соседями? А если снимать квартиру - сколько примерно однушку стоит?
фууу вынюхивать газы соседок
Я натуралка• 25 октября в 19:39
Ответ дляПодругаМужа
типа в Польше есть пособия. хочешь кушать- звиздуй работать, вариантов нет
Освічую темряву• 25 октября в 19:40
Ответ дляКумася
Литва, 50+ беруть без проблем, робота в харчовій промисловості в основному.
Особисто працювала на рибному заводі у відділі пакування та на багатьом відомому заводі з виготовлення крабових паличок Вічі.
Проживання безкоштовно, доїзд до роботи безкоштовно. Графік 2/2, 3/3.
Чистими до 1100 євро.
хай бог милуе
Я натуралка• 25 октября в 19:43
Ответ дляКапитанша
То есть, если работать фрилансером за компом и купить жилье за границей,то нельзя легализоваться и получить какой-то статус чтобы там жить постоянно?
на кипре вроде можно. там минимальная сумма покупки для этого афигеть какая не маленькая, но зато принимают
ГЛЮкоза• 25 октября в 19:48
Моя свекруха заробила в 50+ на квартиру в Києві та повну реконструкцію будинку, ремрнт з меблями в Таліх. Як на мене-адська робота.
Скромняшка• 25 октября в 20:12
Ответ дляСнідаю авокадо
мне 51 , все подтвердила. работаю по специальности химик-технолог.
На все полгда ушло. Язык английский+ уже испанский
Наоборот тут 40+ легко, и это Испания проблемная страна.
Сейчас нетто 2700+
подрабатываю репетитором 25 евро в час по химии
Сейчас нетто 2700+
Досить не поширена спеціалізація, коли людина має освіту і досвід, виявляється вік не заважає.
А в Україні ваша спеціальність була затребувана, ким і де працювали?
Кумася• 25 октября в 20:17
Ответ дляЛіплю вареники
Варіанти різні.
В одному місці ми жили в квартирі на 3 кімнати по 2 людини.
В іншому - приватний будинок який агенція знімає для працівників. Кімнати по 2, 3 людини.
Умови дуже гарні.
Кумася• 25 октября в 20:19
Ответ дляЛіплю вареники
Від 400 евро. Вільнюс і Палангу не зрівняти по цінам, самі ж розумієте.
Хостел з гарними умовами ( живе подруга) 200 евро.
Ластоноша• 25 октября в 20:39
Ответ дляЯ натуралка
на фб есть надежда сухорукова (английскими). она сейчас проходит практику в доме престарелых. и так как она журналист, то она про это пишет. вам бы подписаться- почитать. Я в ахренении,это вообще не так просто, как кажется..
а можете дать ссылку. не могу найти
Леди Г• 25 октября в 20:52
Ответ дляКапитанша
В Черногории и Албании, насколько я знаю, дают ВНЖ при покупке жилья. И сумма минимальная не указывается.
Бачу_майбутнє• 25 октября в 20:57
Ответ дляМамОмужа
Вы скорее всего говорите о тех, кого отправляют фирмы из Украины. Там действительно так, но как кому повезет. Есть лежачие и там труд очень тяжелый. Едите только то, что считают нужным хозяева. Убираете, готовите, кормите. И если ехать от тех Фирм, вы едете на 3 месяца пока действует безвизовый, потом возвращаетесь в Украину. За страховку вашу вам никто не платит. Если что-то случится в плане здоровья, оплачиваете либо сами, либо ждете, пока вернетесь в Украину. Мед обслуживание без страховки безумно дорогое.
Сусідка їздила в Німеччину від фірми, жила окремо із бабцею. дочка приїджала, з продуктами питань не було. З дочкою попала в аварію. по страховці робили операції і лікували. Інша знайома проживала з бабцею і дочкою, то та дочка варила 4 сосіски, 2 собі, 2 бабці, доглядальниці каша. Як попадеш.
Дело было давно• 25 октября в 20:59
Ответ дляИрина Веселуха
Мабуть, дивлячись, яка країна. В Австрії, 50+, іноземка зі слабкою німецькою не знайде жодної роботи. Навіть прибирання .
Та ну. Как засветила легализация кума в свои 54 работу нашла за две недели))). Уборшица в поликлинике в Линце
Дело было давно• 25 октября в 21:01
Ответ дляНеначасі
В Австрії впринципі складно з роботою , країна не орієнтована на мігрантів
Чому? За 2 тижні знайшли роботу кума з дочкою в Лінці- прибиральниця та продавець в магазині білизни. Задоволені
МамОмужа• 25 октября в 21:02
Ответ дляБачу_майбутнє
Да, именно так, как попадешь. Страховки редко оплачивают
Мамаша в бигудях• 25 октября в 22:59
Ответ дляЯ натуралка
ничего себе! Когда-то давно общалась близко с ней и ее мужем.
Ирина Веселуха• 25 октября в 23:10
Ответ дляДело было давно
Я четвертий рік ніякої не можу знайти. Навіть прибиральницею
Ирина Веселуха• 25 октября в 23:17
Ответ дляНеначасі
Так, бо дуже мало промислових підприємств. Країна орієнтована на туризм і дуже важливе досконально знання мови . І з сусідніх Угорщини та Словенії дуже багато бажаючих працювати з гарним знанням німецької , так що нам нічого не світить . Я живу в місці, де що до Словенії, що до Угорщини 50км і звідти люди кожен день їдуть в Австрію на роботу. Конкуренція така, що конкурс на прибиральниць
Знаю бакси
• 26 октября в 00:14
Ответ дляИрина Веселуха
Знаю бакси
• 26 октября в 00:18
Ответ дляПросто звязда
конечно уборка. догляд єто и физ тяжелее и психологически