Небалувана Галя• 25 октября в 14:49

Дівчатка, хтось має такі шубки?

Підкажіть, вони дійсно теплі?
Пишущаяся• 25 октября в 15:54
Ответ дляКак нефиг делать
Плащ з ветровкою хоч значно дешевше коштують і не займають багато місця в шкафу.
У мене є сноубутси, то буває, що взагалі не одягаю за рік. Купила, коли ще актуально було.
Да и с Uggs примерно то же самое, либо тепло, либо открываешь дверь машины и выйти можно только в 10 см лужу со снегом
Как нефиг делать• 25 октября в 16:06
Ответ дляНе танцую- но пою
Ой , модный эксперт пришёл с браслетом Роберто Браво с aliexpress
В трусах боксёрках под юбку сетку
А можна цю тему?
Щепотка_совести• 25 октября в 16:07
Ответ дляКрасавица писяная
Натуральный мех в 100 раз красивее
Натуральный мех должен жить и бегать
Дама-мадама• 25 октября в 16:10
Ответ дляВ гости звали?
Писець. 🤦‍♀️
І норка
Дама-мадама• 25 октября в 16:15
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я тоже из Киева, уже несколько лет шубы норковые не надевала, две штуки имеется, думала продать, но за дешево не хочу, жду пока снова войдут в моду, тогда и продам )
Вже увійшли
Не танцую- но пою• 25 октября в 16:32
Ответ дляКак нефиг делать
А можна цю тему?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3567341
Будь ласка)
Как нефиг делать• 25 октября в 16:46
Ответ дляНе танцую- но пою
Будь ласка)
Дякую, бо на першій сторінці не було
Красавица писяная• 25 октября в 16:54
Ответ дляНе танцую- но пою
В трусах боксёрках под юбку сетку
Сейчас все Канны так ходят , после моего выхода в мае 😝Подруга рассказала .
КонхфЭдкаТузик• 25 октября в 16:56
Ответ дляНебалувана Галя
А тут вона зовсім по іншому виглядає. В повний зріст дійсно як халат
Мне сумка нравится
Красавица писяная• 25 октября в 16:56
Ответ дляПишущаяся
Все что от -15 уже только шуба, имхо
Я в шубе уже при 0 хожу . Бомбере норковом . Обожаю прикосновение натурального меха и вид .Никогда у меня больше не будет искусственного меха, пусть хоть весь мир в нем ходит
Красавица писяная• 25 октября в 16:58
Ответ дляНебалувана Галя
Ну так і ціна в 15 разів гарніша. Звісно натуральне краще.
Сейчас все дурочки свои натуральные шубы продают , можно на ОЛХ поискать , если не найти нормального фасона , можно шубу купить немодную но с хорошим мехом ( проверить качество меха по мездре на почте) а потом отдать чтобы перешили в ателье , будет на долгие годы и в удовольствие
Пишущаяся• 25 октября в 16:58
Ответ дляКрасавица писяная
Одно не исключает другое
ТАЗератти• 25 октября в 17:32
Ответ дляБабка-ежика
У меня были искусственные шубы, зимой мне в них холодно
натуральна також не так щоб ввау тепла.
пуховик значно тепліший. один мінус - не попрати. а підмишки не потіють тільки у трупів. на хімчистку дорого. зато тепло.
Мама Никитки-2• 25 октября в 18:05
Ответ дляЧесно брешу
Из сурка были. Очень похож на норку
Ви б шось крім порадниці ще читали))) сурка 😂
Ідіть почитайте про війну між кгб і МВД в 70-х роках та про хутряну мафію
автор Небалувана Галя • 25 октября в 18:11
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Мне сумка нравится
Мені теж. Але ви шо, тут зафукають, бо не бренд
Кusalochka• 25 октября в 18:15
Автор, эти шубки не очень тёплые. Но до 0⁰ градусов нормально. У меня мохнатая больше, я в ней была на -5 и мне даже жарко было
фрау Гітта• 25 октября в 18:26
О, ото я 1985 - 86 році у такій шубі ходила у школу. Тільки колір такий гидкий - коричневий. А в ті роки морозяки були, не те що зараз.
Так така холодна та страшна шуба була. Але вибору тоді у магазинах не було. Приходилось у такому несмаку ходити.
Стильна штучка• 25 октября в 18:44
Конечно, тёплые, особенно с такой длиной юбки, как на фото. По факту: искусственные шубы холодные.
АдеКВАтная• 25 октября в 23:50
Ходила в ТЦ, там чабурашок завезли! У кожному магазині… такі, що шуби автора ідеал краси якщо порівнювати ))
Чесно брешу• 26 октября в 06:44
Ответ дляЩепотка_совести
Натуральный мех должен жить и бегать
А курочки?
Чесно брешу• 26 октября в 06:47
Ответ дляМама Никитки-2
От навіщо мені це?
І у той ч8ас люди їздили за кордон та привозили цікавинки
Чесно брешу• 26 октября в 06:52
Ответ дляфрау Гітта
Так. Мене теж примушували у важкий штучній шубі ходити
Взагалі не розумію що заважало робити якісні ковдри та одяг....все ж було.
У 90х вже з´явилась якість
автор Небалувана Галя • 26 октября в 07:53
Ответ дляАдеКВАтная
Чебурашку точно не хочу. Такі на вигляд подобаються, але чомусь в магазинах їх нема
фрау Гітта• 26 октября в 17:22
Ответ дляЧесно брешу
У 90х вже з´явилась якість
Так в тім-то і річ, що не було у продажі нормального одягу.
Ви вважаєте, що якби був вибір, то вам батьки купили би цю важелезну гидку чебурашку?
Чесно брешу• 26 октября в 20:23
Ответ дляфрау Гітта
Це взагалі не для мене було. Не хотіли купляти, навіщо - ось є - носи...
фрау Гітта• 26 октября в 20:40
Ответ дляЧесно брешу
На жаль тоді у багатьох сім´ях таке було. Пам´ятаю тітка не хотіла носити шапку, бо вже була немодна. Моя мама її забрала і сказала, що ось і добре, не потрібно тепер думати що мені на голову купляти, бо є ось ця шапка.
А вона була така допотопна, бабська. І мене змушували її у школу носити.
Ще доношувала речі після старшої сестри.
Мама Никитки-2• 27 октября в 16:47
Ответ дляЧесно брешу
От навіщо мені це?
Для того, щоб не транслювати відсталі нерозумні кліше щодо сурікатів