Покорительная• 25 октября в 18:16
Кімнатна гортензія або інші
Питанння до тих, хто розуміється на кімнатних рослинах. Що можна було б купити з квітучих рослин для квартири? Ідеально - використовувати замість букета з живих квітів і залишати на обідньому столі.
Чи це взагалі реально?
На дачі є кущі гортензії, дуже люблю ці квіти. Знаю є кімнатні гортензії, але сумніваюсь, чи вдасться таке вирощувати в квартирі?
Порадьте щось, будь ласка.
Чи це взагалі реально?
Порадьте щось, будь ласка.
Сіточка• 25 октября в 18:20
цветущих круглогодично не бывает. мне нравятся фиалки, они обильно цветут, небольшие и в большинстве неприхотливы. но не круглогодично опять же
Покорительная
• 25 октября в 18:23
Ответ дляСіточка
да, понятно, что не круглый год.
Фиалки очень маленькие, хочется что-то крупнее.
Смотрю есть и розы на штамбе и гортензии. На сайте пишут, что можно выращивать и в квартире, но я очень сомневаюсь.
Можно конечно и гортензию цветущую покупать, и потом в землю высаживать. Но это за год надо несколько штук)
Love_Love_Love_• 25 октября в 18:31
Хіба гортензії бувають кімнатні? Все чим закінчувалась кімнатність всіх моїх гортензій, або - харакірі, або я її висадила в грунт. От цвітуть і пахнуть.
Нульовий сантиметр• 25 октября в 18:31
Є невисокі, 20-40 см, троянди, підходять для квартири, квітнуть довго. Висоту можна коригувати обрізкою. Азалія квітне довго і невелика.
Донька подруги• 25 октября в 18:32
Первое что пришло в голову-орхидея. Лично я к ним равнодушна и у меня их нет.
Шикарно смотрится цветущий амарилис, но о нем только думаю. Весной у меня на столе цветущие гиацинты в горшочках, примулы, каланхое. Сейчас ставлю в вазу срезанные хризантемы. Я к тому что композицию можна менять по сезону, мне кажется это логично чем один постоянный цветок. Тем более что у любого растения есть состояние покоя.
Покорительная
• 25 октября в 18:34
Ответ дляLove_Love_Love_
пишуть, що є, ось тому і цікавлюсь)
Я коли купувала на дачу, то теж писали, що можна вирощувати в квартирі або в грунті, але тоді укривати на зиму.
Покорительная
• 25 октября в 18:35
Ответ дляНульовий сантиметр
азалія думаєте менш вибаглива, ніж гортензія?
Азаліїї також дуже красиві.
Покорительная
• 25 октября в 18:37
Ответ дляДонька подруги
я взагалі не по домашнім рослинам) я іноді фікус свій забуваю полити)
Але минулого року купила горщик гортензії на дачу, і поки весною ще було холодно, тримала його вдома. І так одразу затишніше стало)
А потім робила букети з піонів, теж красиві, але зі зрізаними квітами багато мороки, та і не люблю я такі букети.
Ось шукаю альтернативу. Може цикламен?
Дивне створіння• 25 октября в 18:40
Ответ дляПокорительная
Азаліїї також дуже красиві.
Вибагливі. Люблять світло, але не люблять пряме сонячне проміння і літня спека їх вбиває. Ідеально цілий рік не більше 20 градусів для них і стан спокою у них теж є. Але ще такий нюанс, що після оранжереї і зміни мікроклімату у домашніх умовах може просто ’захереть’ і пропасти((
У нас так ще подаровані бегонія і каланхое з розсаднику пропали((
Найкраще купувати з рук і кімнатних умов.
Нульовий сантиметр• 25 октября в 18:47
Ответ дляПокорительная
Азаліїї також дуже красиві.
Гортензії треба період спокою при низьких температурах, тобто її треба відправляти ’спати’ кудись в льох, щоб без мінусових температур. Азалія без цих психів. В догляді вони однакові, досить вибагливі.
Покорительная
• 25 октября в 18:59
Ответ дляДивне створіння
та де ж їх так купити( всі вони з розсадників(
Покорительная
• 25 октября в 19:00
Ответ дляНульовий сантиметр
та відправити є куди, дожили б вони до того часу))
Сіточка• 25 октября в 19:02
Ответ дляПокорительная
Азаліїї також дуже красиві.
азалии сдохли все и комнатные розы тоже. на них вечно нападает что- то и они такие нещасные стоят( забыла, как называются эти клубни, которые крупнее фиалок цветут , разноцветные бывают, фонариками. зимой отмирают и я их за унитаз ставлю. вот на полгода вполне можно их ставить, неприхотливы и больше фиалок в два раза. а! глоксиния
Покорительная
• 25 октября в 19:13
Ответ дляСіточка
спасибо! Загуглю)
Нульовий сантиметр• 25 октября в 19:29
Ответ дляПокорительная
Троянди краще. Дуже спокійна в догляді рослина. Бо що гортензія, що азалія - криво подивився і вона вже при смерті.
Покорительная
• 25 октября в 19:36
Ответ дляНульовий сантиметр
на дачі вони у мене живучі) але з кімнатними я не дуже добра))
ПП-шница• 25 октября в 19:50
А чому саме квітка щоь була? Якщо посеред столу стоятиме кротон яскравий, з жовтим, червоним, смугастим листям, різнобарвним листям, то це теж буде прикраса
ПП-шница• 25 октября в 19:52
До речі, зрізані квіти гортензії в мене стояли рік на столі - красиво. Лаванда теж без води.
Покорительная
• 25 октября в 19:56
Ответ дляПП-шница
а як вони так вистояли? Як сухоцвіти?
ПП-шница• 25 октября в 19:57
Ответ дляПокорительная
а як вони так вистояли? Як сухоцвіти?
Та звісно. Зрізається квітонос і ставиться у вазу без води. А ще стабілізовані продаються. Але в мене і сухий чудово стояв і навіть не сипався
Покорительная
• 25 октября в 20:32
Ответ дляПП-шница
ну от сухоцвіти мені не дуже подобаються( Хотілось би щось живе.
ПП-шница• 25 октября в 20:49
Ответ дляПокорительная
Не подобаються декоративно-листяні рослини? Вони теж яскраві дуже бувають. Або композицію зробіть з фаленопсисів
Покорительная
• 25 октября в 20:52
Ответ дляПП-шница
декоративно-лястяні подобаються, у мене вони також є, невеликі деревця.
А тут хотіла щось на стіл. Але освітлення там не те, щоб дуже багато.
ХуАнита• 25 октября в 23:10
Гортензія хоче вологого повітря.
Запам*ятайте і не пробуйте в приміщенні гратись.
Хіба на балконі,на терасі.
З оприскуванням.
Розгляньте варіант варієгатної шефлери
Хіба на балконі,на терасі.
З оприскуванням.
Розгляньте варіант варієгатної шефлери