Гостра на язик• 25 октября в 23:23

Вам вистачає зараз коштів на всі потреби?

Я вже задолбалась - знайшла роботу два роки назад, плюс ще субсидія була, трохи на хобі своїх підробляю - можна сказати, фанансово було ще терпимо. Але зараз ця зарплатня це взагалі ні про що. Без роботи, звісно, не життя зовсім, але й катастрофічно не вистачає на елементарне. Вже з кредитки потягнула суттєво. І змінити роботу змоги немає. Вакансій ноль.Цілими днями тільки й думаю, чим ще підробити.
Курочка• 26 октября в 00:21
Ответ дляНа границе
Не работаем. Но это длится 5 месяцев. До этого в месяц выходила 17 тыс. Один работал.
17 на троих тоже очень мало. А почему не работаете?
Болтушка Му• 26 октября в 00:29
Ответ дляГостра на язик
Я не ношу прикраси. І це скільки треба їх мати, щоб здати ломом і отримати 5 тисяч?))
2 грами
З горіха зерня• 26 октября в 00:34
У меня зп выше, но есть подросток. Это капец. Он то растёт и приходится каждый сезон одеть и обуть. И кредитка, зараза.. Только вроде вылезла из долгов - на тебе сломанный зуб, какое-то воспаление, сопли по колено у ребёнка... И миллион стоматологу, миллион в аптеку. А ещё анализы надо сдать. Прикинула цены... Не хочется. Потерплю) сколько б не было - всегда нужно больше.
Уси Пуси• 26 октября в 00:38
- 50 тис на кредитці, які треба погасити до кінця листопада, щоб не вийти з пільгового періоду. Сама винна, натупила з оплатою частинами за ноут. Тепер дітям і чоловіку не бачити новорічних подарунків взагалі. Це вперше за багато-багато років. Ще й квартира зйомна, а я з серпня лишилася без роботи... Поки заробляє один чоловік, а він тільки місяць як нормально почав працювати, сидів 2,5 міс на лікарняному з переломом ноги... Наступний рік у фінансовому плані буде не кращим, витрат планується дуже багато, мені вже зараз дурно...
175см55кг19лет (она)• 26 октября в 01:23
Наверное, хватает, но ничего не получается откладывать. Хотя ещё пару лет назад получалось, при меньшем доходе.
Сейчас деньги слишком сильно обесценились, цены как в Нью-Йорке, доходы как в бедных странах в Африке
Пи Пи Пилюля• 25 ноября в 02:43
Ответ дляБілка в колесі
Не вистарча і ніколи не вистарчало, але в мене потреби преміальне авто, хороший ресторан хоча б раз в тиждень, полетіти в Токіо, Сінгапур чи Нью Йорк
А на деле мивина, советчица и трусы застираные и маршрутка
Білка в колесі• 25 ноября в 03:07
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну ви по собі судите, це нормально
Пи Пи Пилюля• 25 ноября в 03:08
Ответ дляБілка в колесі
Ну ви по собі судите, це нормально
Не п...зди , зачем врать на форуме этом?
Білка в колесі• 25 ноября в 03:10
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я ж кажу- нормально коли ви по собі судите