А що таке?• 26 октября 2025
Чистка пухових подушок. Як обрати?
Доброго дня. У мене є кілька подушок із наповнювачем «гусячий пух». Дивлюся в інтернеті — ціни на очищення дуже різняться: від 180 грн за подушку 50×70 до 700 грн. Робитиму це вперше. Може, хтось розуміється на цьому й підкаже, на що звернути увагу та чи варто переплачувати?
Дякую
А що таке?
• 26 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Зі зміною напірника 200 гривень у нас в містечку
Я от не розумію чого така велика різниця в цінах в інтернеті. Я в Києві, але можна ж і вилати на чистку. Це не проблема. Просто 5 подушок якщо взяти, то різниця в ціні буде не мала
Бачу_майбутнє• 26 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Я пришла, выбрала ткань на напирык, подушку распороли, засыпали содержимое в какой-то барабан для чистки. Пока чистились пух-перья, сшили новые напирныки. Вот и вся технология.
Непозбувна Бентега• 26 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Від конкуренції в нас залежить.
В центрі 250,ближче до мене 200.
Переманюють клієнтів))
В центрі 250,ближче до мене 200.
Переманюють клієнтів))
Все питаю зарання• 26 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Не треба нікуди відсилати, знайдіть недалеко від вас, щоб у вас на очах все це зробили, це дуже швидко. Я на мінському ринку робила, там вже більше 20 років.
Тому що, були випадкі, що гарне гусяче пір´я підміняють на труху, або не чистять, в напірними запхають грязне піро. Короче, потім не доведеш.
Тож дивіться самі.
А що таке?
• 26 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Автор,а може у вас не пір*я?
Я купляла на саіті мірсон. Там написано гусячий пух. Тільки що перевірила. Раніше наче не було так дорого. Зараз як побачила. Капець
Непозбувна Бентега• 26 октября 2025
Ответ дляА що таке?
То тоді справжній