Я натуралка• 26 октября 2025
Чи є тут, ті хто займається бронюванням або розуміється на законах?
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, и можуть відмовити у бронюванні працівнику, у якого протерміновано ВЛК? Чоловік проходив у червні 2024 р.
Я натуралка
• 26 октября 2025
Ответ дляРегионщица
Если у него нет нарушения, то забронируют и вообще без влк
дякую!
Бойова• 26 октября 2025
Дия не видит влк. Это уже сотрудники отдела кадров могут сказать, что без влк бронь невозможна)
Я натуралка
• 26 октября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Для броні ВЛК не треба взагалі
дякую
Бабка-байкерша• 26 октября 2025
думаю нет. как раз препятствием для бронирования является прохождение влк и признание военнообязанного годным к распределению в учебку и потом в часть
Я натуралка
• 26 октября 2025
Ответ дляБойова
от так і є. Не можу зрозуміти навіщо це їм. У чоловіка закінчується бронь у грудні, сказали в кадрах, що без діючої влк не будуть переброньовувати
Бойова• 26 октября 2025
Сами тцк моим сотрудникам, проходившим в январе влк, ставили термін наступного медичного пересвідчення 2030 р. Багато хто трактує, що раз на рік, але насправді у положенні про військово-лвкарську комісію зазначено, що термін дії становить 12 місяців у воєнний період, це означає, що якщо влк пройдена давніше, ніж рік потому, для мобілізації потрібно проходити знову.
Для бронювання потрібно, щоб військовозобов´язаний перебував у трудових відносинах із підприємством ( яке визначено критичним) та відсутність розшуку у резерві. Все інше фантазії кадровиків.
Я натуралка
• 26 октября 2025
Ответ дляБойова
дякую!
Пилосмок працює• 26 октября 2025
Залежить від підприємства і його керівництва В нас забронювали всіх, навіть тих, хто не був в військоматі з 99 року.
Не вдалось забронювати лише тих,хто не стояв на обліку взагалі.Тобто не мав ні військового квитка,ні приписного,нічого.
Найпростіше було з хлопцями,які служили в армії.До речі таким довелося взагалі звільнитись в 2024му.
Всі проблеми вирішили за допомогою міністерства,бо в деяких ТЦК були проблеми.
Марфа Українівна• 26 октября 2025
Автор, я веду, дійсно пішла така хвиля, але вона стосується тих підприємств, яким критичність надають місцеві ОВА, а не міністерства, я б радила пройти влк до закінчення терміну діючого бронювання, ще не хочуть продовжувати критичність місцеві ОВА, які співпрацюють с ТЦК без звіряння списків ВО , тепер вже не хочуть і без влк:(
При цьому за 560 постановою заброньовані звільняються від проходження влк
Пункт 63 чи 64
Я натуралка
• 26 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Дякую!
Я натуралка
• 26 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Пункт 63 чи 64
Дякую. Прийдеться проходити ВЛК, але у чоловіка бронь закінується 6 грудня. Отож, є побоювання, що після проходження ВЛК в ТЦК видадуть повістку на 6 грудня, а підприємство велике і не факт, що подовжити бронь вийде 6 грудня.
Марфа Українівна• 27 октября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Хто надавав критичність, який орган?
Я натуралка
• 27 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Хто надавав критичність, який орган?
Здається, не місцеві органи. Бо, ходили розмови, що саме через це вони і не люблять піприємство, де працює чоловік. У чому це виражається, писати не буду)))
Марфа Українівна• 27 октября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Тоді перейматися немає за що
Нічого не робіть.
Підприємство отримає нову критичність, бо немає привʼязки до проходження влк, якщо бронюються через Мінцифри, мінстратег, і інші мін.
В резерві зʼявиться нова дата — відстрочка до…, тип відстрочки — бронювання, далі підключається 560 постанова, про те що заброньовані не проходять влк
Так шо пісня про фантазера—то про кадрову службу підприємства
Нічого не робіть.
Я натуралка
• 28 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Тоді перейматися немає за що
Нічого не робіть.
Дякую. Якраз зараз підприємство у стані ’ подовження’ критичності. Тижні зо два буде видно))) але вони наполягають. Сперечатися з відділом кадрів бажання немає. Просто не перебронюють та й все)