мимАпроходила• 26 октября в 22:04

Відкриття ФОП

Відкрила ФОП в останніх числах серпня через дію. Обирала другу групу спрощену систему. Платила податки як за спрощену систему два місяці. Зайшла в дію, а в мене там пише «загальна система оподаткування». Чому так? Зайшла в дію на перехід на спрощену, а там не світиться галочка, щоб перейти
IraSasha88• 26 октября в 22:08
Зайдіть в Електронний кабінет платника податків, там побачите на якій ви системі. Можливо був борг, тому не перевели, теж там можна подивитись
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:13
Ответ дляIraSasha88
Я платила податки кожен місяць до 20 числа. А де саме подивитися в електронному кабінеті?
IraSasha88• 26 октября в 22:14
Ответ длямимАпроходила
Борг міг бути ще до того, як Ви стали ФОПом. Стан розрахунків з бюджетом
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:17
Ответ дляIraSasha88
Так, був, але я його сплатила одразу в той же місяць, як побачила (за землю щось було про що я взагалі випадково дізналася)
Ні грама• 26 октября в 22:18
Ответ длямимАпроходила
Если был на момент подачи заявления на упрощенную систему, то вас естественно не перевели.

Забудьте об этой Дие. Используйте ее только для действий, которые невозможно совершить не через нее.
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:20
Ответ дляIraSasha88
Я 5 вересня побачила той борг і оплатила
Слава Українi• 26 октября в 22:20
Автор, вы на загальной системе. Вам не дали 2 группу из-за долга
Ответ дляНі грама

І що далі робити?
Слава Українi• 26 октября в 22:21
Ответ длямимАпроходила
І що далі робити?
Переводитись на єдиний податок
Ні грама• 26 октября в 22:22
Ответ длямимАпроходила
І що далі робити?
Зайти в кабинет платника податкив и подать заявление на перевод на упрощенную систему.

Потом проанализировать, что вы там наторговали официально и какие будут налоговые последствия. Есть ли у вас документы, подтверждающие расходы (чтобы налог не с полной суммы выручки платить).
Небалувана Галя• 26 октября в 22:22
Не менше ніж за 10 робочих днів до початку нового кварталу подавати заяву про спрощену систему
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:24
Ответ дляНі грама

І що робити далі?
Ответ дляСлава Українi
Переводитись на єдиний податок
Як? В мене в дії не можна поставити галочку на єдиний податок
Ні грама• 26 октября в 22:24
Ответ дляНебалувана Галя
точно, месяц то уже истек с начала регистрации
теперь только с 1 января на упрощенку можно
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:25
Ответ дляНі грама

Дохід був близько 100 тис, витрат на товар документально нема
Слава Українi• 26 октября в 22:25
Ответ длямимАпроходила
поищите видео в ютубе как перейти
Ні грама• 26 октября в 22:25
Ответ длямимАпроходила
45 тысяч налога
Слава Українi• 26 октября в 22:25
Ответ дляНі грама
45 тысяч налога
а не 18?
Ні грама• 26 октября в 22:26
Ответ дляСлава Українi
а не 18?
18+5+22
подоходный+военный+есв
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:26
А звідки я взагалі могла знати про той борг? Я чисто випадково зайшла в той кабінет і побачила. Мене ніхто не інформував
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:28
Короче, з такими штуками, то краще закрити ФОП😅😅
Ні грама• 26 октября в 22:28
Ответ длямимАпроходила
Про борг ви не знали, про відмову у реєстрації платником ЄП не знали.
Може бізнес то не ваше?
Ні грама• 26 октября в 22:29
Ответ длямимАпроходила
Краще пам´ятати, що це не забавки. Є закони, які ви повинні виконувати.
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:29
Ответ дляНі грама
Може бізнес то не ваше?
А як я мала дізнатися про відмову у реєстрації, якщо не приходило ніяких повідомлень? Так само й про борг
Ні грама• 26 октября в 22:30
Ответ длямимАпроходила
А як в дізнались про підтвердження реєстрації?
Слава Українi• 26 октября в 22:30
Ответ дляНі грама
18+5+22
подоходный+военный+есв
Можно ж минимальный ЄСВ заплатить, а военный сбор 1,5%
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:31
Ответ дляНі грама
Прийшло на пошту, що ФОП успішно зареєстровано
IraSasha88• 26 октября в 22:32
Ответ длямимАпроходила
От для того існує бухгалтер з ведення ФОП, щоб не виникало таких ситуацій.
автор мимАпроходила • 26 октября в 22:33
Ответ дляIraSasha88
Ну, я ще навіть не дійшла до такого етапу, тільки почала розглядати. В вересні особо не працювала, тільки з жовтня почала. І в дії випадково побачила, що загальна система
Ні грама• 26 октября в 22:34
Ответ дляСлава Українi
Не можна. Загальник платить з чистого прибутку, але не менш ніж 22% від мінімалки - 1760 грн.