Ищу-брожу• 27 октября в 09:42
Як раніше займались сексом?
Наприклад, років 200 тому. Не було де нормально помитись, почистити зуби. Та навіть часто вся родина жила в одній кімнаті. Складно уявити
А я з косою• 27 октября в 09:44
Так же , как и 1000 лет назад . Вроде , другого способа не изобрели .
Вічний двигун• 27 октября в 09:46
Ті, кому треба було помитися - мились, а кому не треба, то і зараз не миються, хоча мають можливості.
Справа не в можливостях, а в бажанні це робити.
Лівий Локіть• 27 октября в 09:49
Баня в выходнве, отверстия в ночнушках и отдельнве кровати....
Смотрела Хф Танцкющий с волками - там при всей общине и не раздеваясь.
Но в хф Честная куртизанка - все красиво и достойно.
Так что везде по разному
Лівий Локіть• 27 октября в 09:51
Зубы чтстили , брились и стриглись в др Риме, и там мылись еври дей....дпже бедные
Вместо стир порошка собирали мочу и так стирали
Каляка маляка• 27 октября в 09:54
Це для нас, дітей цивілізації, проблема. Людина, яка жодного разу в житті не чистила зуби і навіть не знає, що воно таке, не стане таким перейматися
Спілий баклажан• 27 октября в 09:58
Ответ дляВічний двигун
Це точно
Спілий баклажан• 27 октября в 09:59
Ответ дляЛівий Локіть
Золой стирали
Спілий баклажан• 27 октября в 10:00
Ответ дляЛівий Локіть
Так что везде по разному
Какие общины 200 лет тому? Еще скажите что люди в пещерах жили
Лівий Локіть• 27 октября в 10:01
Ответ дляСпілий баклажан
Общины амер индейцев. Тот фильм про них
Мне без сахара• 27 октября в 10:20
А садок вишневий коло Хати зачем? Там где-то , сеновалы, сараи, находили уголки
75В• 27 октября в 10:28
Ответ дляМне без сахара
А зимой?)
75В• 27 октября в 10:36
Ответ дляПедиатор_я
У вас не было секса на шубе в сугробе?
Нет к счастью)
75В• 27 октября в 10:37
Ответ дляПедиатор_я
Это романтично)
Жесть. Ну его нафиг такую романтику)
дожену і ощасливлю• 27 октября в 11:01
Ответ дляДу да ду да ду
І як ото людство вижило, невідомо
Не те що вижило, а трохи незадовго до ери повальної депіляції, миття 3 раза в день, доглядової косметики та дезодорантів мало 52 млн населення