Голова колгоспу• 27 октября 2025
Вопрос по АД. Грусть
На протяжении 9 дней пила АД реже обычного. Иногда пила 1 таблетку в день (нужно было дождаться нового рецепта, сегодня получила), но так, чтобы два дня подряд не принимала препарат - такого не было. Сегодня утром грусть, прям лезут все плохие мысли в голову. Что родители старенькие, что не смогу оплатить ветеринара кошке (кошки нет), что нужно работу новую искать. И тд и тп. Может быть связано с более редким приёмом таблеток?
А вот недавно• 27 октября 2025
Може бути повязано. АД це серйозні препарати, що вимагають ретельного графіку прийому та доз.
Злюка бобер• 27 октября 2025
Может ,и просто психологически держите фокус на том ,что нет препарата в организме. И понеслась мозговая жвачка.
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляВилосипедниця
У меня тоже сегодня плохое настроение, тоска и грусть
Вам грусть свойственна?
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
Теперь страшно представить как сходить с него. Это же ужас будет.
Весотехник• 27 октября 2025
Звідки думки про ветеринара, якщо нема кішки.
Про відсутність доїльного апарату, ті, хто не мають худоби, не думають.
Дівчина Бобула• 27 октября 2025
У меня без ад такое бывает..накатывает грусть, всякая хрень в голову лезет, переживания, что всё плохо...включаю себе грустную музыку, так чтоб добить уже, перегрустить, мне помогает, минут 30-час и снова в норме...
Деловитая• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Да, очень тяжело
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляВесотехник
Не знаю. Все утром наложилось одно на другое. Я бы хотела завести кота, очень. Это буквально моя мечта. Но начала думать об этом и потянулось как ниточка одно за другое. В том числе и мысли что когда-то останусь без родителей, без мужа и тд. В общем, такое вот.
Весотехник• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ви начиталися страшилок.
Порушили регульрне дозування, а тепер самі себе накрутили.
Приймайте, як назначив лікар і корегуйте лише з ним.
Все буде добре, не хвилюйтеся
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляВесотехник
Ви начиталися страшилок.
Все буде добре, не хвилюйтеся
Спасибо большое.
А вот недавно• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Яка дурість. Скільки ви приймаєте ад по часу? Якщо ви помічаєте симптоми, то він вас ще не вилікував. Це по-перше. АД мають пропрацювати певний період часу, щоб усунути ваші симптоми, подіяти. Я приймала 1,5 роки.
По-другє, коли ви будете сходити з нього, у вас вже на той момент буде зовсім інший стан, а ще лікар припише ’прикриття’ у вигляді ліків, щоб краще з нього зійти. Я зходила з прикриттям тиждень, а пісял без нього повільним зменшенням дози.
По- третє, грусть та печаль буває у всіх, навіть абсолютно здорових людей. Припиніть надумувати, йдіть займіться фізичною працею- це допомагає найкраще.
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
4 раз подучилась рецепт. Значит 10 месяц пошёл.
А вот недавно• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ви в кого лікуєтеся? Невролог чи психіатр.
Прочитала уважніше ваш пост - что не смогу оплатить ветеринара кошке (кошки нет). Тобто, у вас немає кота, а ви думаєте як оплатити ветеринара?
Настійно раджу звернутися до психіатра, можливо вам потрібні зовсім інші ліки
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
Психиатр.
А вот недавно• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Психиатр.
Тоді продовжуйте далі, не відступайте від дозування.
А поміж тим, вже за 10 місяців вже мало би подіяти. Проконсультуйтеся з лікарем на рахунок зміни препарату або з іншим лікарем. Розумію, що у всіх людей по-різному відбувається, мені абсолютно полегшало за 3 місяці, але 10 місяців прийому і такий стан, дивно.
Ви собі якось допомагаєте, окрім АД? Розумієте, тільки на них сподіватися марно. Людина має допомагати собі одужати всіма можливими засобами, а не тільки прийняти таблетку, лягти та чекати приходу щастя.
В мене була клінічна депресія з усіма симптомами. Але, як тільки за місяць з початку прийому ад, я почала відчувати навіть невелике полегшення, то я відразу почала собі допомагати одужати. Перше, через не можу стала доглядати за собою, дотримуватися режиму дня, менше лежати. Далі стала наводити порядки в квартирі, бо дуже запустила весь побут. Кожного дня знаходила собі достатню фізичну активність просто для того, щоб в голову не лізли думки.
Зараз я вже з лютого місяця не приймаю АД, але потреба в фізичній праці лишилася. Чим більше ми рухаємося, тим краще самопочуття, в тому числі і психічне.
Все буде добре, але подумайте над моїми словами. Треба перестати себе жаліти та прислуховуватися до себе.
Я_з_Франека• 27 октября 2025
А мені сьогодні в метро хлопець місцем поступився. Це вперше. Теж настрій не підняло, старію((
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
Да, я понимаю о чем вы. О необходимости помогать себе знаю. Из того что пытаюсь сама делать - так это не так остро реагировать на вещи которые раньше бесили, где-то уступать. Где-то стараться по-другому смотреть на чужие поступки. Но иногда все равно проступает тревожность.
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ну, к таким вещам я ровнее отношусь. Не только старым уступают. Много категорий людей которым уступают. И красивым, и проблемным.
А вот недавно• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ні, ви не зрозуміли. Ви знов про відчуття. Я питаю - фізична праця або навантаження є в вашому житті? Це дуже важливо. Сприйяє виробленню потрібних гормонів. Саме достатній спорт або господарські справи. Є щоденне відчуття фізичної втоми, не душевної? Так от, має бути. І голові буде набагато ясніше
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
Я делаю зарядку утром, но нет. Того, что вы имеете в виду, нет.
А вот недавно• 27 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Почитайте про це. В інеті багато інформації про важливість саме наявності фізичних навантажень і про їх вплив на психічне здоровя. Це памятаєте, як раніше в давнину було?) Крестьянка здорова, а в баришні ’меланхолія’, модний діагноз. Яскраве порівняння працюючої та непрацюючої жінки. Якби я сама не пройшла цей шлях та не врятувалася фізичною працею, я б не писала такого. В жодному разу не заперечую існування психозів та депресій, тим більше сама лікувалася, але про фізичну працю кажу як про лікування.
Встаньте і приберіть в квартирі прямо зараз - хоча б пару кімнат ретельно і побачите як вивітряться тривожні думки)) Ви знаєте, я за цей рік настільки привчила себе, що навіть почала працювати в клінінгу - прибирання мене дуже заспокоює та налаштовує позитивно. Прямо на очах бачу результат щоразу...Здоровя Вам!
Свекруховна• 27 октября 2025
Если у вас таких мыслей не было, когда вы пили АД по схеме, значит причина в этом.
Голова колгоспу
• 27 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
Я работаю и дома убираю каждые выходные. В будни времени нет, дорога занимает много времени. Да, я поняла о чем вы.