Рву и мечу• 27 октября 2025

Повернулася в Україну. Відчуваю безнадію

Перший місяць була ейфорія. Потім почалося з світлом водою. І я знову наче повернулася в зиму 23 року. Саме тоді і я поїхала. Через постійне ниття чоловіка в ультиматуми я повернулася з дитиною. Тривога, безнадія, роботи не має. Я сиджу з дитиною у холодній квартирі, дитина кашляє. Київ. Просто поговорити яка я дура
Птица секретарь• 27 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
А має бути тепла ванна і всі втішають. Всі ті що 4 роки живуть у війні, мають втішати автора яка повернулась з Німеччини. Серйозно?
Саме цікаво що там теж автору було не ок
Є люди яким кругом не ок
Перемелица• 27 октября 2025
Ответ дляПтица секретарь
Та якось у фразі через ниття чоловіка повернулась коханням і не пахне
Та яке кохання. Хорошо хоть может ему она нужна,раз домой вернул.
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Ответ дляПтица секретарь
То які ваші поради і сприяння росту ?
Але типаж ясний - вся така в білому пальто і зовсім не така бездушна як інші
Загалом я говорила про різницю менталітетів. А не про те, шо хтось поганий, а я хороша
Буду рада продовжити розмову саме на тему особливості українців. І не переходити на особистості
Птица секретарь• 27 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Я також порад в упор не бачу.
Але вже біленьке пальто і любов до всіх на світі трошки злітає і замство проступає - а всього друга сторінка
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Вам не подобається моя думка? Йдіть мимо не знецінюйте чужий досвід. Не мають роботи ті хто працювати не хоче. Можна скаржитись на рівень оплати у державі але писати що в столиці роботи немає, це брєд.
Це брєд лише на вашу субєктивну думку
Цікавий ваш досвід. Ким ви працюєте в Києві і за скільки часу знайшли роботу?
Птица секретарь• 27 октября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
О , то тема вже про особливості народностей а не відсутність світла та роботи у автора ?
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ну я про це написала. Якщо вас ця тема не цікавить - відповідайте не мені, а автору, наприклад
автор Рву и мечу • 27 октября 2025
Ответ дляПтица секретарь
А німці ж добрі і щирі ?
То хоч улибаються. Правда то маска, але приємно ніж кислі рожі і грубіянство на кожному кроці
Птица секретарь• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Ну то плюси Німеччини вже переважили
Тракторні війська• 27 октября 2025
В Києві робота є, тільуи дитину потрібно влаштовувати в садок. Що чоловік говорить, як плануєие жити, де він првцює? Чкоро буде нити, що без роботи Ви.
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ну не можете втішати - то ж не втішайте. Йдіть в іншу тему
Чи ви своє роздратування виливаєте на автора, того що вона була 2 роки в Німеччині (саме на це ви ж наголошуєте)
автор Рву и мечу • 27 октября 2025
Ответ дляТракторні війська
Школа в дитини. До третьої години. Потім перерва десь час, потім гуртки. Де йому сидіти, на вулиці?
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Скільки років дитині? Гуртки в школі? Що за гуртки?
автор Рву и мечу • 27 октября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
11. Сам квартиру не відкриє. Неблагополучний район. Я боюся, щоб дитині якісь педофіли не зашкодили.
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Що за район такий.
Важкі часи вимагають важких рішень. В 11 років ща дитиною ходити це розкіш, яку ви не можете собі організувати. В 15 годині ще світло і додому можна прийти. Чого дитина сама не відкриє двері?
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Я тут якось шукала помічницю по роботі з клієнтами і просуванню сервісів. Так і не знайшла. Але щось таке ви можете пошукати. Робота віддалена, з соц мережами чи типу того. Робити якісь ролики. Що не знаєте як - питатимете чата жпт
Мания-Величия• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Працювала. Але спочатку була допомога. В сухому залишку залишалося після оренди інтернета, світла і іншого 400 євро. Робота по 5-6 годин 5 днів на тиждень
Але ж те, що у Вас залишалось - майже така сума, як і в Києві буде залишатись. Але, зважаючи на те, що тут і чоловік працює - більше буде залишатись.
Я б Вам порадила ні в якому разі не входити в депресняк, а спокійно почати шукати роботу по душі. Можна знайти роботу і на півдня або навіть онлайн, але треба шукати. Я вважаю, що чоловік правий, що треба зберігати родину - це дууууууже важливо. Тому не падайте у відчай і крайнощі, а починайте звикати жити тут. Або ж, якщо зовсім не зможете змиритись - ввдпрошуйтесь в чоловіка в їдьте назад, бо насилля над собою ні до чого доброго не призведе
Їжак в панчохах• 27 октября 2025
Про все поверила, кроме работы
Херсон це Україна• 27 октября 2025
Може ви німецьку вивчили чи англійська на рівні - можна бути репетитором. Або з шкільних предметів
автор Рву и мечу • 27 октября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Не вивчила щоб дітей вчити
Оч@ров@Шк@• 27 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Президент и парламент должны решать.
Что они вам должны порешать? Чтоб вам немецкое пособие в Украину переводом слали?
Оч@ров@Шк@• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Он Дарницю побили, ви будинки бачили? Лісовий
И поэтому вам работы нет?
автор Рву и мечу • 27 октября 2025
Ответ дляМания-Величия
Я вже в депресняку страшному як почалося все це з світлом і водою і обстріла+ плюс влада нагнітає постійно. То вдих видих робіть, то їдьте кудись на зиму.знущаються з нас. Я переживаю, а як буде прильот? А яе´к щось з нами станеться, то допомоги ніякої. Як на Лісовому дали по 10000 в зуби і вся допомога
Оч@ров@Шк@• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Вы троллите?
Оч@ров@Шк@• 27 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Про все поверила, кроме работы
То вы еще не дочитали, что ребенку автора 11 лет, но он сам не может открыть квартиру
Мания-Величия• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
То проситься у чоловіка їхати назад: поясніть, що психологічно не витримуєте тут
Ms. Любмая жена• 27 октября 2025
Помню вашу тему, что вы в селе в Германии жили и муж просил вас вернуться
Фиолетовая, я не виновата,что у тебя плохая память
Ms. Любмая жена• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
А то,что вы рядом с мужем и ваш ребенок с папой никак вам настроение не поднимает?
Оч@ров@Шк@• 27 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
Ну т е когда вы возвращались в Украину вы не знали, что тут бывают прилеты? Вы не знали, что ваш ребенок сам не откроет квартиру? Вы не знали, что тут постоянно проблемы со светом?
Вы троллите?
Ms. Любмая жена• 27 октября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Якої? На 12 000-15 000?
В Киеве можно и выше найти