Вся в кредитах• 27 сентября 2025

Чи потрібно хрестити дитину?

Доброго дня. Синочку вже 9 місяців. Народився передчасно, через прееклампсію яка в мене стрімко розвинулась на 33 тижні. Була і реанімація і період виходжування. Зараз все більш-менш нормально. Догнав і навіть перегнав в деяких аспектах однолітків. Чоловік коли ми були в лікарні посвятив квартиру ( так сказала йому моя мама). Коли ми повернулися з лікарні, ми у відчаї були і хотіли похрестити малюка. Ніяких кумів у нас не було договорено. Позвонили священнику, але він відмовився, якщо не буде кумів. Ми відклали це питання. Мене тоді аж розізлило це все, хіба у Біблії щось сказано про кумів і т.д.?! А зараз не знаю, чи потрібно це взагалі робити (багато читала інформації, що дитина сама повинна вибрати віру і т.д.) Родичі наполягають на цьому. Як ви відноситесь до хрещення дітей? І чи потрібно це робити?
Підмітайло• 27 сентября 2025
я крестила
вы решайте с мужем
Нехай щастить• 27 сентября 2025
Та як хочете, так і робіть. Все рівно це абсолютно ні на що не впливає
Луноходик_Ик• 27 сентября 2025
Я не уверенна что ребёнку в его возрасте нужна религия
автор Вся в кредитах • 27 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Родичі говорять, що без хрещення в нього немає захисту ангела охоронця. Але для мене це таке скептичне питання.
Фиона Шрековна• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Та капец. Тогда вообще не ясно, как моё дитя, не крещенное совершенно, дожило до 25. Чудо, не иначе.
Не виправдовуюсь• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Решайте сами.
Меня по крестили в 20 лет. Никаких изменений не произошло, как то выросла без ангела-хранителя, не болела, даже в больнице в детстве ни разу не лежала)))
Вопрос веры, религии, крещения это сугубо личное. Если у вас в семье так принято - то крестите. Нет- не крестите. Я своих детей покрестила, потому что так хотела. И ни у кого не спрашивала.
Амелі на мілені• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
У родичів нема власних дітей? Чи у вас підхід до самої себе такий, що вас досі виховують всім колгоспом
автор Вся в кредитах • 27 сентября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Та ні. Просто набридли сварки з мамою, що малюк плаче, бо не хрещений. Я доказую, що то скачки зросту, зуби і т.д. А вона вмиває його святою водою. Тому перестали до них і в гості їздити.
Амелі на мілені• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
То а чому тоді ваше питання? Ви з батьком дитини не маєте власної думки щодо хрещення?
Will_Be...• 27 сентября 2025
У меня двое крещенных, трое не крещенных - не вижу разницы.
автор Вся в кредитах • 27 сентября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Чоловіку пофіг, сказав щоб сама вирішувала.
Крию матом страшно• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
21 век на дворе...капец.
Скажите маме, что вы переходите в всей семьёй в буддизм- там ангелы-хранители не положены, дети так вырастают-сами по себе..
Ms. Любмая жена• 27 сентября 2025
Мене похрестили підлітком. Ну, в срср народилась - тоді це було немодно)) Аж ніяк не вплинуло. Чотирнадцять років жила нехрещеною - не хворіла нічим, не було якоїсь небезпеки типу (якщо ви саме такого боїтесь).
Амелі на мілені• 27 сентября 2025
Авторко, а в яких ’аспектах’ дитина перегнала однолітків?
Амелі на мілені• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Гарного батька ви обрали дитині
Galina_vinsport• 27 сентября 2025
Я не крестила бы.
Xвостокрутелка• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Авторе, хрещення-це не про захист, а про обіцянку жити за заповідями, яку ви даєте за свою дитину. І так, ви нічого не знаєте про те,що хочете пообіцяти, тому спочатку вам потрібно вивчити це питання, а потім вже вирішувати
Директор Пляжу• 27 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Тогда это было не немодно, а запрещено))
Любовь Калистратовна• 27 сентября 2025
Я не крестила и злая, что меня крестили, не хочу иметь ничего общего с этой верой. Вырастет, выберет сама.
Душка-свекрушка)))• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Так больше чем полмира не крещенных и все норм.
Скажите маме что Христос тоже был некрещенный.
Рятівник Малібу• 27 сентября 2025
Я крестила, жалею. Но мы не верим в бога, смалодушничала, хотела , чтобы родственники отстали
Красота неземная• 27 сентября 2025
Навіщо навʼязувати дитині віру? А якщо виросте і за це не подякує ?
Губка Боб• 27 сентября 2025
Син не хрещений. Зараз саме має коксакі, може це якось пов´язано🤔
Svitlo_• 27 сентября 2025
А хіба в Біблії щось говориться про хрещення дітей?
Svitlo_• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ви дійсно вірите, що дітей з протестантських сімей Бог не оберігає?
Svitlo_• 27 сентября 2025
Автор якщо ви не будете виховувати дитину в християнських традиціях, то не хрестіть.
Ms. Любмая жена• 27 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Чому? Багатьох моїх знайомих хрестили) Я народилась в 80-ті, а не в 30-50-ті)) Тоді вже не було такого жорсткачу)
СКИБИДЫШь• 27 сентября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Зачем вы что-то доказываете мама?
Сказали АГА и дальше своими делами занимаетесь.
СКИБИДЫШь• 27 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
не выдумывайте
церкви работали, всех желающих крестили

Вы же не думаете, что автор комментария в 20-30-х годах родилась?
Статус Ква• 27 сентября 2025
Ми одного хрестили, одного ні.
Разом з першим самі похрестилися. Тоді був такий настрій, з меншим ні.
Ніякої різниці.
Бабусі часто стають набожними після 60 років, це як пошесть. Моя мама теж вдарилася у релігію, іноді й до церкви ходить, хоча коли я була школяркою, не ходила і не святкувала (то вже був не срср і можна було хоч жити у церкві відкрито).