Голодаю• 27 октября 2025

Що у Вас на вечерю?

Вихідна, приготувала на вечерю чоловіку сирний суп з куркою та брокколі і пюре з м´ясом. А що у Вас?
Дева Мария• 27 октября 2025
Не облезет столько есть ?)
БоХатая• 27 октября 2025
Холодець
Квітка папороті• 27 октября 2025
автор Голодаю • 27 октября 2025
Ответ дляДева Мария
Не облезет столько есть ?)
Чоловік 11 годині був на роботі)
Мусик Пусик• 27 октября 2025
Горшочек с мясом, картошкой и овощами
Lizavel• 27 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Скромненько , а просеко чего никто не пьет?
И почему это скромненько?
Біток чи ефір?• 27 октября 2025
Зрази з тушкованою квашеною капустою
Мусик Пусик• 27 октября 2025
Ответ дляДева Мария
Не облезет столько есть ?)
Что там есть? Я тоже так ем
Lizavel• 27 октября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Зрази з тушкованою квашеною капустою
Очень аппетитно
Запароленое одеяло• 27 октября 2025
Все таке смачне, що хочеться відділення Нової пошти написати
АсобеннАя• 27 октября 2025
Суп з куркою та сочевицею, короп смажений, олів´єшка, пиріг з яблуками.
Мелочунь• 27 октября 2025
Треба і собі такий суп зробить.
У нас запечена індичка і макарони, солоні огірки
Дева Мария• 27 октября 2025
Ответ дляГолодаю
Чоловік 11 годині був на роботі)
Тоді заслужив )
автор Голодаю • 27 октября 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Пишіть відділення, я надішлю в термо боксі)
Мусик Пусик• 27 октября 2025
Мой муж не ест курицу и индейку,ни в каком виде, приходится выдумывать что-то постоянно.
Забагаловка• 28 октября 2025
Королева спама• 28 октября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Зрази з тушкованою квашеною капустою
Дайте рецепт,пожалуйста, подробный,для новичка
Вишневий цвіт• 28 октября 2025
Ответ дляГолодаю
М´ясо в мене свинина!)
Попередньо я його трохи маринувала зі спеціями, щоб було м´якше та ароматніше. Тушкувала спочатку під кришкою на повільному вогні, потім підсмажила до невеликої скоринки. Додала копченої паприки, 50 грам вершкового масла та 10% вершків 200 мл. Кілька хвилин все разом протушкувала до загустіння.
Скажіть будь-ласка на яку кількість м’яса розраховано?
Біток чи ефір?• 28 октября 2025
Ответ дляКоролева спама
Ну, я точних грамовок не скажу, бо там їх нема, але нічого критичного чи скоадного теж нема, вони все рівно вдадуться і будуть смачними. Варю картоплю, повністю зливаю всю воду, прокручую ще теплу картоплю на м´ясорубку - це робить її в´язкою, вона не розсипається, її можна ліпити легко,як дитячий пластилін. Яйце не треба. Солите, перчите за смаком, можна зелень. Додажте кілька ложок борошна. Ліпите теж на борошні, щоб до столу не прилипло, руки теж в борошно обмакуєте. Воно дуже легко і слухняно ліпиться насправді
МояХатаЗкраю• 28 октября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Борошно у теплу картоплю давати?
Біток чи ефір?• 28 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Борошно у теплу картоплю давати?
Так, я зразу додаю і перемішую, але не думаю, що це прямо принципово тут, просто мішати легше буде. Тісто все рівно тримається купи. Це якщо дати яйце, то треба більше борошна, щоб рідину збалансувати. А так воно ліпиться без проблем. Руки в борошно і все ок. Не подобається вам, липне - додайте ще борошна. Це не кондитерка, де важлива грамовка, зрази будуть смачні все одно
автор Голодаю • 28 октября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
В мене було +/- 600 грам
Королева спама• 28 октября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Спасибо большое!