САМ_ТАКОЙ• 28 октября в 10:48
Хелп. Допоможіть чи вірно лікують зуби.
Трійка запломбовані всі канали та сам зуб
4, 5 цілі зуби.
Заболів зуб в суботу трійка.
Пішла до лікаря. Вона почала простукувати п´ятірка чутлива. Нанесли засіб п´ятірка відреагувала . Зробила рентген на місці трійка нормально сидить. По 4-5 ніяких питань також.
Каже треба нерв видаляти в п´ятірці. Починається запалення. Ну я погоджуюсь . Видаляють мені нерв , ставлять ліки.
Вчора розносе мені щоку.
Біжу до лікаря. Вона починає простукувати п´ятірка нормально, а 3-4 чутливі. В вона не може зрозуміти який лікувати
Призначає антибіотик на три дні і немісил щоб зняти набряк. Через три дні на КТ.
Я вже добу пью антибіотик і немісил - а набряк і не думає спадати.
Я не знаю що робити.
Допити вже антибіотик два дні та на КТ.
Чи шукати іншого лікаря.
Але ж напевно інший лікар без кт теж не визначить де проблема.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 октября в 11:19
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
І як швидше зняти цей набряк. Я на вулицю вийти не можу
Крім ваших слів може є ще знімок ?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 октября в 11:20
Ответ дляАристократка-тунеядка
ждать
У моря погоды.............
САМ_ТАКОЙ
• 28 октября в 12:03
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Крім ваших слів може є ще знімок ?
Я ж кажу. Лікар сказав іти на КТ як набряк спаде
ЭтаваНиМожетБыть• 28 октября в 16:12
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А попередньо знімок був ?
Чому депульпували 5 ?