Да Щас же• 28 октября в 14:07

Как вам Польша для жизни?

Краков 😊😊😊😊🧈
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:08
Ответ дляСтебель березы
та конечно, в любом крупном городе квартира 50м на семью меньше 1000 евро, не будет, если это не помойка. И эта аренда только растет с каждым годом. Про цены в Варшаве я просто молчу. з
Зарплаты одного человека хватит на квартиру, есть за что дальше? Цены продуктов в Польше уже дороже цен в Австрии
Та що там в Австрії, беріть вище, як в Англії))) брехати так брехать)))
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:10
Ответ дляСтебель березы
во всех крупных городах дорого, можно конечно жить в Лодзе где-то и повеситься там, если выходить на улицу часто и видеть всё это вокруг
Мої друзі знімають в Баніно, біля Гданська в новому осєдлю за 1800зл, шереговєц 58 кв.м. ніхто не вшається, була у них в гостях, вся інфраструктура, потрібна для нормального життя, піший доступності
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:18
Ответ дляГолова колгоспу
Какие цены на аренду в Гданьске , подскажите пожалуйста?
Різні ціни, мої свати здають 2к в блоку на Пшиможу Малому за 1900 зл, невістчина кузина на Хлопській(біля парку Рейгана) знімає 3к за 2200, на Осові ще одні знайомі знімають 2к в новозбудованому масиві шереговців за 2000. Звичацно, що є і пентхаузи по 8-10 тис.зл, і приватні будинки) Зайдіть на будь-який великий сайт польської тнерухомості -побачите самі.
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:20
Ответ дляФрекенБок
В Украине довольно просто купить жилье
И у нас относительно высокий процент людей с собственным жильем
Просто кому? Чи може хочете сказати, що наскладали на купівлю з білої зарплати? В Польщітеж високий процент приватної власності в житловій нерухомості, більший навіть, як в Україні. От тільки там вона -з легальних доходів, на відміну від України
ФрекенБок• 28 октября в 15:21
Ответ дляБабуся Бетман
Многим.
Да, за 3 года работы отложила на жилье.
За границей с мужем насобирал за 2 года на первый взнос (при этом часть сбережения были) Зарплаты у обоих выше среднего по стране были
Ипотеку на 30 лет)
Стебель березы• 28 октября в 15:23
Ответ дляБабуся Бетман
ну то зрозуміло чому така ціна, це ж задупьє на околиці країни
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:24
Ответ дляФрекенБок
Многим.
Да, за 3 года работы отложила на жилье.
Ипотеку на 30 лет)
а чого ж в Україні не назбирали, раз так у нас все просто? І чим ваша іпотека на 30 років відрізняється від іпотеки в Польщі? Про ’білу’зарплату Ви ’делікатно’промовчали
Стебель березы• 28 октября в 15:25
Ответ дляБабуся Бетман
ну то порахуйте самі) швидко здивуєтесь
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:25
Ответ дляСтебель березы
тепер ясно, який ви ’знаток’ Польщі))))
Бабуся Бетман• 28 октября в 15:27
Ответ дляСтебель березы
ну то порахуйте самі) швидко здивуєтесь
Я в курсі, бо маю двох кузенів в Австрії і кузинку(їх сестра) -в Німеччині. Тому і кажу, забрехались ви)))) ви такий самий ’знаток’Австрії, як і Польщі)))
ФрекенБок• 28 октября в 15:28
Ответ дляБабуся Бетман
Вы выборочно читате? В Украине за 3 года насобирала в 20 году купила. Не промолчали, вы просто и это решили не замечать)
Стебель березы• 28 октября в 15:30
Ответ дляБабуся Бетман
а я жила у Відні, а потім переїхала у Варшаву і рахувала одну і ту саму продуктову корзину, а не кузенів
Стебель березы• 28 октября в 15:33
Ответ дляБабуся Бетман
тепер ясно, який ви ’знаток’ Польщі))))
нє ну якщо вам норм жити у селі з 1-2 магазинами і називати то нормою, ок. А я порівнюю ціни з великим містом, а не цим, а там ви навіть кавалєрку не знайдете за такі грощі