Едимнаморе• 28 октября в 18:59
Оформление сделки купли продажи.
Кто продавал или покупал недвижимость, оформление сделки купли продажи у нотариуса кто оплачивает продавец или покупатель? Или 50/50?
Ангелок з ріжками• 28 октября в 19:03
Як домовитесь. Ми продавали, то все оплачував покупець. Але ціна була адекватна і все прозоро
Notarify Real Estate• 29 октября в 12:50
Доброго дня.
Зазвичай 1% мито сплачує продавець
1% в пенсійний фонд це квитанція на покупця
Якщо виникають податки та військовий збір 5% податку та 5% військового збору по квитанції повинен сплотити продавець від свого імені.
Послуги нотаріуса близько 10 000 грн зазвичай навпіл або як домовляться сторони.
Як розподіляються витрати нотаріус зазначає і в Попередньому договорі і в договорі купівлі-продажу
Зазвичай 1% мито сплачує продавець