Сирожено_пирожено• 28 октября в 23:20
Є сенс тренуватись, якщо сон порушений і постійна втома?
Кошка Мурка• 28 октября в 23:25
Що ви маєте на увазі під тренуватись? Силові вправи, кросфіт, йога… ? Що саме ?
Ви раніше коли-небудь тренувалися?
Закуйовджена життям• 28 октября в 23:29
Лучше время которое планируете на тренировки потратить на лишние 2 часа сна
Варена цибуля• 28 октября в 23:30
є сенс налаштувати сон і висипатись впродовж довгого часу, відпочити
Ну шо не так?• 29 октября в 02:16
є сенс кожного дня, буквально - за будь-якої погоди, ходити на прогулянку хоча б на годину, це добре допомагає налагодити сон