Кили и Манджаро• 29 октября 2025
Что вы делаете, чтобы в шкафу не пахло старым деревом или затхлостью?
Нога на ногу• 29 октября 2025
Можна відкривати двері
Частіше перебирати речі, можна посушити ( в мене є сушка, наприклад).
Бесконечность-не предел• 29 октября 2025
Проветриваю квартиру, в шкафах стоят маленькие, одноразовые осушители.
Поддакиваю иногДА• 29 октября 2025
Есть специальные сашэ для запаха, если нужно, чтобы не было лишней влаги есть влаговпитыватели. За нас уже всё придумали
Царівна Жабка• 29 октября 2025
Ответ дляЧу Ча
А что вы делаете,что такой запах появляется?
У мене, наприклад, вбудовані шафи-купе в коридорі, тому задня стінка - це стіна в загальному коридорі, де ніколи немає опалення і завжди холодно та сиро, ще й сусіди (дебіли) постіно не зачиняють двері. Тому в шафах з´являється запах і навіть пліснява(( доводиться в шафах знімати шпалери, прибирати плісняву і знову клеїти, і так по колу( Не бачу іншого виходу, тільки прибирати шафи, але без шаф я теж поки не готова бути
Стопясят раз обсуждала• 29 октября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Есть такие штуки, осушители воздуха, не электрические, а просто в магазинах типа Авроры, там шарики как абсорбент насыпаны, ну как в обувь кладут, может попробовать.
Царівна Жабка• 29 октября 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую! У мене цілі мішки таких штучок в шафах - не допомагають(( Але, хто знає, може без них вже і полиці потрухли би...