Неначасі• 29 октября в 14:06
Данные в личном кабинете ПФ
Зашла в личный кабинет, разница между страховым стажем и общим страховым 8 лет. В электронной трудовой только работа с 2005 года. В справке ОК-5 с 2000, в ОК-7 тоже с 2005. Но я не могу найти что это за 8 лет? Была только в неоплачиваемом декрете 1 год( до 4 лет) и во время войны числилась , но не платили. Это может быть институт ? И почему ок5 и ок7 отличаются ?
Розумна Губка• 29 октября в 14:10
Там якась фігня. Теж влаштувались на роботу з 1 квітня, у всіх нарахування є тільки за квітень, а далі пусто по таблицям
Без образів• 29 октября в 14:16
Може, стаховий і загальний трудовий? Інститут там не враховано,якщо не сканувався диплом і не додавався туди.
Я теж роздивлялась ці різні цифри , а потім залізла у меню, де зробити розрахунок пенсії. От там підтяглося усе, починаючи з першої роботи і періоди перебування у Центрі зайнятості теж враховано.
Неначасі
• 29 октября в 15:32
Ответ дляБез образів
А де там можно заробити розрахунок ?
Без образів• 29 октября в 16:19
Ответ дляНеначасі
А де там можно заробити розрахунок ?
Зараз нема сайту ПФ перед очима. Полазьте по меню, там десь була менюшка ’розрахунок пенсії’.
Неначасі
• 29 октября в 16:43
Ответ дляБез образів
Дякую