Реверанс• 29 октября в 20:01

Кадировський криміналітет на службі в Зеленського.Чеченці пакують українців

ЧЕЧЕНСЬКИЙ КРИМІНАЛ ЛОВИТЬ УКРАЇНЦІВ В ТЦК

ТЦК тепер можна розшифровувати як "територіальні центри кадирова".
Результат:
вже голосів: 18
14 (77.78%) Черговий зашквар Зеленського
4 (22.22%) Байдуже
0 (0%) Так і має бути
автор Реверанс • 29 октября в 20:02

Кадирівці в ТЦК це вже зашквар, реально тупо вороги всередені під прикриттям влади президента Зеленського.
natalia_vas• 29 октября в 20:04
Удалено администрацией...
Ol-a• 29 октября в 20:12
Пойду в блок у автора, но не могу удержаться от вопроса: беспредел случился сегодня или длится 3-й год? Ну и второй вопррс: где и чем занята наша оппозиция? А ответ простой: все видят, все знают, но у всех, прастите, рыльце в пуху и свои интересы. Поэтому не понимаю смысла этих тем сейчас. Чтобы что?
gaga-48ba• 29 октября в 20:13
Ответ дляOl-a
Тот же вопрос, а где оппозиция?
Lizavel• 29 октября в 20:14
Ответ дляOl-a
У нас нет оппозиции
автор Реверанс • 29 октября в 20:15
Ответ дляOl-a
Вже 6 років йде повний трешак зеленої влади.
Дивно,що у Путіна і у Зеленського однакові піхотинці і це кадирівці.
Народ має повне право знати чому українці вмирають масово саме в ТЦК.Навіть до фронту не доїжаючи.
Ol-a• 29 октября в 20:19
Ответ дляРеверанс
Я не увидела ответа по существу. Возьмём к примеру политика, интересы которого Вы лоббируете на этом форуме. Чем он занят последние 3 года?Что сделал, чтоб защитить интересы простого народа?
elenze66• 29 октября в 20:21
Ответ дляРеверанс
Народ для цієї влади пусте місце, розхідний матеріал. Виходу немає. Всі розслідування закінчуються ´ сам впав, сам вбився´.
alex-3f3c• 29 октября в 20:21
А что тут такого? это воля 73% населения... против этого не попрешь, в 19-м. был выбор между Украиной или Малоросией со всеми ништяками типа Кадыровцев, Бурятов, парламентом не местом для дискуссий, мусорским беспределом, авторитарной властью... мудрый нарид выбрал в порыве экстаза второе...
автор Реверанс • 29 октября в 20:21
Ответ дляOl-a
Вам треба фокус з цього зашквару Зеленського змістити на во всьом вінават Парашенка?Хто поставив родичів Кадирова катувати і вбивати українців?
Incanto77• 29 октября в 20:22
Ответ дляOl-a
А мне интересно, почему вы не создали отдельную тему со своими вопросами про оппозицию, а пытаетесь увести обсуждение этой темы в другом направлении?
автор Реверанс • 29 октября в 20:22
Ответ дляalex-3f3c
Саме так.
Кадирівців вже можна не ждати,вони всередині України роблять свої чорні справи,для того їм і повноваження влада дала.
alex-3f3c• 29 октября в 20:23
Ответ дляOl-a
каждые 90 дней голосует за бусификацию
elenze66• 29 октября в 20:24
Ответ дляgaga-48ba
Тот же вопрос, а где оппозиция?
А їм дають рота відкрити ? Гончаренко щось барахтається, але на нього скоро знайдуть компромат.
gaga-48ba• 29 октября в 20:26
Ответ дляOl-a
Бани для бусифицированных делает.
gaga-48ba• 29 октября в 20:27
Ответ дляelenze66
Ну тоді сенс взагалі цю тему підіймати, все одно не можна.
elenze66• 29 октября в 20:28
Ответ дляgaga-48ba
Що пропонуєте ? Майдан ?
автор Реверанс • 29 октября в 20:29
Ответ дляgaga-48ba
Бани для бусифицированных делает.
Ай-Петрі проспали.Розробка повністю оплачена Порошенком.
А комплекс гарно навіть КАБи садить.
Не знаєте чого Зеленський їх для армії не бере?
Бо всю Україну треба розвалити.
А рахунки Порошенку поблокувати бо забагато помагає ЗСУ.
Ловець КАБів: як працює новий український комплекс «Ай-Петрі»
Понад тисяча кілометрів фронту - від Херсонщини до Покровська - цілодобово у полі зору російських безпілотників. В небі - великі дрони-розвідники, мавіки, денні і нічні та всюдисущі FPV. Їхнє розташування в режимі онлайн видно на моніторі, в спеціальній закодованій програмі, якою користуються українські військові. Герої цієї історії - мають специфічні задачі. Вони оператори нового комплексу кіберзахисту ’Ай-Петрі’. Їхній фах - подавлення БПЛА та дезорієнтація різного роду боєприпасів, які вони коригують.Випробування, проведені розробниками разом з військовими, показали – якщо кілька комплексів «Ай-Петрі» вибудувати в одну систему та розташувати під певним кутом, вони повністю глушать систему керування такої авіабомби. Раніше для українських систем подавити її було просто нереально. Адже, якщо РЕБ глушив кілька каналів зв’язку, у КАБа їх залишалося ще з десяток.
alex-3f3c• 29 октября в 20:33
Ответ дляelenze66
Канешна найдут если будет колебаться не в такт линии партии, по этому он далеко не отходит от линии, бо там дело 2-х минут пришить ему измену родине, он же был с Яником вась-вась, я сразу сказал что в 19-м году были последние выборы, больше этого бардака не будет, Кремль поставил своего человека у власти и снести его могут только те кто его породил, только если вот эти 73% поднимут бунт, но их все устраивает, половина уехала, половина кормится у власти и забронированы
gaga-48ba• 29 октября в 20:36
Ответ дляРеверанс
А комплекс гарно навіть КАБи садить.
Бо всю Україну треба розвалити.
Я все це прекрасно знаю..Мені ця реклама не потрібна, я до речі, їх донатер. Була.
автор Реверанс • 29 октября в 20:36
Цікаво,як кадирівці з´являються в Україні,та й ще легалізовані. Крімінальний злочинець працює в ТЦК ,потім в інформаційному просторі пишуть не тцкашники ,а військові.
Bambi-kids• 29 октября в 20:37
Ответ дляOl-a
А у нас повна узурпація владою України...
автор Реверанс • 29 октября в 20:39
Ответ дляgaga-48ba
Це не реклама.
Про Цукорок написати?Його теж Порошенко профінансував.
«Цукорок» – це український засіб радіоелектронної розвідки (РЕБ), який є детектором дронів. Він працює в пасивному режимі, «слухаючи» ефір, і попереджає про наближення ворожих безпілотників шляхом звукових та вібраційних сигналів. Він виявляє дрони типу «Орлан», «Zala», «Ланцет» та DJI Mavic, працюючи на чотирьох основних діапазонах частот.
Вам же було цікаво,що для народу робить опозиція.
gaga-48ba• 29 октября в 20:46
Ответ дляРеверанс
Це не реклама.
І мовчить в ганчірочку з приводу порушення прав людини та конституції. Як ото були дурачками, коли з томосом бігали, пока зеля набирався сил та молодь окучував, так і залишилися. Немає у них майбутнього вже.
alex-3f3c• 29 октября в 20:47
Ответ дляelenze66
Що пропонуєте ? Майдан ?
Майданить поздно. Майдан нужно было делать днем, в обед 24 го февраля 22-го, не драпать на Закарпатский котел, а выходить с картонками: ’охуенные шашлыки - спасибо Вова’ ’А где Баканов?’ ’какая разница - сойдемся посредине’’Главное перестать стрелять’ ’Как там гиперлуп на Чонгар?’ и далее по тексту, а вместо этого все начали причитать мол вот бубочка не втик, давайте вокруг него сплотимся потужно, незя во время войны хаять бубочку, вот выиграем войну, победим от тогда мы все дружно прийдем на выборы и покажем кто в доме хазяин ну-ну....
Ol-a• 29 октября в 20:48
Ответ дляРеверанс
Вы действительно считаете, что после насильной бусификации мужа год назад я поддерживаю действующую власть? Ошибаетесь. Я не смещаю акценты, а наоборот, акцентирую внимание на беспределе с молчаливого согласия равнодушных. За НАБу протесты кто-то организовал, а против беспределела некому? Почему?
Bambi-kids• 29 октября в 20:53
Ответ дляgaga-48ba
І в той час виробляли зброю для захисту України.Чи вам мало зачепити Порошенка ,Ще й церкву МП хочете тут прославити,Для вас точно майбутнього уже нема...
автор Реверанс • 29 октября в 20:53
Ответ дляgaga-48ba
Після дурачки з Томосом навіть коментувати нічого...
gaga-48ba• 29 октября в 20:54
Ответ дляРеверанс
Ви така ж ідеалистка, як вони. А я вже ні, ви більш не мої герої.
gaga-48ba• 29 октября в 20:55
Ответ дляBambi-kids
Бога немає. Як вам таке прославлення церкви мп?