Леди_в_ночи• 29 октября 2025

З вашого будинку багато людей ходить в укриття вночі?

Справа в тому, що в нас великий новий будинок, монолітно-каркасний. І укриття (паркінг) практично під ним, лише з під´їзда вийти. Але дуже мало людей ходить туди вночі під час обстрілів, хоча людей багато, дітей дуже багато, багато молоді живе. І район в нас неспокійний (Київ). Ми тут лише рік живемо, мало кого знаємо. Але я думаю - може, я чогось не знаю. Може, в такому будинку достатньо вийти в загальний коридор (вони тут великі), бо це доволі безпечно? Відчуваю себе якоюсь заполоханою, коли тягну дитину вночі в холодний паркінг.
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо
Моя мама и сестра ходят в метро. Мама-то пенсионерка, а сестре на работу потом. Я хоть и не хожу, мне далеко до метро, но так же всю ночь не сплю, мониторю, когда детей перетаскивать в коридор и в тамбур. И утром тоже дети в школу, я и муж - на работу. И полный офис, и в школе детей полно.
Цікаво, як сестра після відміни встигає зганяти додому, прийняти душ, перевдягнутися і доїхати до роботи. Очевидно, або їде в чому була, або дозволяють приїжджати коли заманеться і робота мабуть не відповідальне, не потребує концентрації. Я собі такого дозволити не можу. Бідні діти після ночі в метро ще й у школу? І от так на регулярній основі?
3@йk@• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я ж кажу - район неспокійний.
А який район спокійний?
Директриссимо• 29 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Тревоги в разное время заканчиваются. Иногда в 3 ночи, а иногда в 6 утра. Вы в Киеве живете или таки из Германии вещаете?

Жизнь в городе не останавливается после ночных обстрелов. Все заведения работают. Если уж очень поздно закончилась тревога, то какие-то учреждения и заведения на час-два позже откроются, но все работает, никто не говорит «мы ночь не спали, потому отделение банка, поликлинику, магазин, школу и т.д. сегодня не откроем, будем отсыпаться». В школе через 40 минут-час уже и учителя и ученики на месте. Если дети тоже ночь не спали, могу дать дольше поспать, но они обычно дрыхнут в коридоре/ванной и при обстрелах. Так и мы, собрались и пошли, кому куда надо.
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо

А у вас крім Києва і Германії більше ні на що фантазії не вистачає? Мені вистачило перших 4 місяців війни безвилазно сидіння в підвалі. Вам подобається, маєте можливість сидіти там всю ніч, та будь ласка. Я ж кажу, очевидно, що робота лайтова і нема вимоги бути на роботі вчасно, а не коли заианеться
Директриссимо• 29 октября 2025
Ответ дляПочемучка
К чему это ваше «когда заманеться»? Ну вот у учителей, врачей, работников торговых заведений, аптек, коммунальных служб, банков - лайтовая работа? Можно когда угодно приходить? Или мне как адвокату в суд можно не пойти, я спать после обстрела хочу?
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо
Так ви ж не ходите до метро) Лежати в своєму ліжку і ’моніторити’, це не те саме, що в спальнику в холодному людному метро усю ніч і потім на роботу. Я щось не можу що ви мені намагаєтеся довести. Таке враження, що то ви з Германії пишете. Хочете, щоб вас прооперував хірург, який напередодні ніч у метро провів? Мені не відповідайте, дайте відповідь собі. І до речі, в найжахливіші обстріли, коли мої діти всю ніч не сплять, то я їх взагалі до школи не пускаю, бо це знущання над здоров´ям дитини.
Меряю линейкой• 29 октября 2025
Як кажуть мудрі люди: « До пори, до времені.». В мене його немає, а шкода. В неспокійні б ночі спускалась.
Директриссимо• 29 октября 2025
Ответ дляПочемучка
У меня такая же бессонная ночь, сидя в коридоре, и она гораздо менее спокойная, чем у тех кто в безопасности сидит в метро. Мои мама и сестра ходят в метро как раз потому, что они дома от тревоги и страха с ума сходят. А в метро им спокойно, постелили, легли, дремают или читают, видео смотрят.

Кстати, в метро куча людей спят, храпят, не реагируя ни на какой шум. Я и в спокойные ночи дома так крепко не сплю, как многие в метро.
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо

От коли ви там особисто *посипте’, а потім на повний робочий день зразу поїдете (а не на одне засідання в суд), тоді буде е писати. Я ночувала, збав мене після такого ще на роботу їхати і приймати відповідальні рішення, через які може залежати життя людей.
Директриссимо• 29 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Вам ли вещать об этом? Вы думаете, во всех больницах не делают операции, другие процедуры, а людей домой отправляют, чтоб не принимать ответственные решения 😆 Пожарные не выезжают на бытовые пожары, полицейские отсыпаются и не едут на вызовы? Банки шлют на хер клиентов, спать же хочется?

В метро я может и не хожу, далеко, и чаще всего мы дома, но в ближайшем укрытии тоже не раз бывали - в университете, за август-октябрь 4 раза были всей семьей. И да, там спокойнее, чем дома, хоть и менее комфортно. И утром у всех работа была в том же режиме. Как и у всех знакомых. Все в городе работает, повторяю еще раз. Жизнь не замирает после бессонных ночей.
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо

Я про те, що ті, хто це робить, не проводить всю ніч у метро, тому що відчувають відповідальність за життя і здоров´я інших людей. Ви відірвані від реалій життя в Україні
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо

Так і я про те, що не завмирає. І в метро ходять одиниці. Зі всього мого колективу в метро не ходить ніхто, максимум це коридор вдома, все. Ви дивна людина, самі в метро не ходите, але намагаєтеся мені щось довести. Спір заради спору, це у вас професійне, ’адвокат’?