Леди_в_ночи• 29 октября 2025

З вашого будинку багато людей ходить в укриття вночі?

Справа в тому, що в нас великий новий будинок, монолітно-каркасний. І укриття (паркінг) практично під ним, лише з під´їзда вийти. Але дуже мало людей ходить туди вночі під час обстрілів, хоча людей багато, дітей дуже багато, багато молоді живе. І район в нас неспокійний (Київ). Ми тут лише рік живемо, мало кого знаємо. Але я думаю - може, я чогось не знаю. Може, в такому будинку достатньо вийти в загальний коридор (вони тут великі), бо це доволі безпечно? Відчуваю себе якоюсь заполоханою, коли тягну дитину вночі в холодний паркінг.
Лгин• 29 октября 2025
Переживайте за себя и поступайте как считаете нужным, без оглядки на других людей.
Майданщица• 29 октября 2025
Вам там одной скучно?
Твердая валюта• 29 октября 2025
Тю... меньше народа - больше кислорода))
У нас никто не ходит. Но у нас кирпич времен ссср.
Настасья Пицун• 29 октября 2025
Зависит от района и что рядом
Летюча помилка• 29 октября 2025
Ходіть собі мовчки. Чого ви інших переживаєте?
Украиночка• 29 октября 2025
Не много, но всегда кто-то ходит
Кицюююня• 29 октября 2025
Це просто люди прийняли ситуацію, що буде як буде. Тому що 4 роки бігати ночами , то дах поїде...
Примарочка• 29 октября 2025
У меня окна прям у подъездной двери, если ночью, то мне слышно. Один бегал постоянно, но съехал, а больше никто не ходит. Если прям очень громко, на этаж некоторые выходят
автор Леди_в_ночи • 29 октября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Я за себе і дитину переживаю. Мені її часто шкода в холодний паркінг вести.
автор Леди_в_ночи • 29 октября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Зависит от района и что рядом
Я ж кажу - район неспокійний.
ЯблокоРаздора• 29 октября 2025
У будинок біля мене влучив шахед, була пожежа, виглядає так ніби вигорів під´їзд. Кажуть що це через вибух газу, безпосередньо шахед підпалив дві квартири
Настасья Пицун• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Киев обычно предупреждают об обстрелах. Каждую ночь никто не бегает
автор Леди_в_ночи • 29 октября 2025
Ответ дляКицюююня
Так і недалеко ж бігти....
Настасья Пицун• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я ж кажу - район неспокійний.
Ну сколько у вас за эту неделю прилетало ?
Твердая валюта• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
В паркінгу вам спокійніше? То й ходіть, яка різниця, що ніхто не ходить? Каремат, спальник - і вперед.
автор Леди_в_ночи • 29 октября 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
В нас газу немає, на електриці будинок.
Для драки• 29 октября 2025
Никто не ходит. Но у нас и укрытия нет. Подвал просто
Апрель Ивановна• 29 октября 2025
Мало хто ходить
Бо шахеди всю ніч, буває, не будеш там сидіти годинами. На балістику не встигнути, тому в коридор, і у нас 2 паркінги. І окремо підвал з виходами, водою і т д , ми у новому сховищі ніразу не були, в масовані ходили в паркинг в 22/23 році.
Почемучка• 29 октября 2025
У нас і паркінгу нема, тож ніхто нікуди не ходить, ми іноді в коридорі спимо, і то не завжди
автор Леди_в_ночи • 29 октября 2025
Ответ дляТвердая валюта
Ну просто там незручно. Холодно і смердить бензином. Тому і думаю, може я дурницю якусь роблю....
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так і недалеко ж бігти....
А роботу вранці відміняють? Уявляю собі, просидів всю ніч в паркінгу а зранку на роботу при повному параді
автор Леди_в_ночи • 29 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Але ж і спати під обстріл мало кому вдається.
Скромняшка• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
В Киеве нечасто ночью тревоги и не долгие. Когда громко - выходят в коридор в подъезде. Кто куда должен бегать?
Почемучка• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Нормально спимо. Вже 4 рік в такому режимі, розумом поїхати можна, якщо отак постійно бігати
Мурзилка• 29 октября 2025
не ходим никуда, просто спим.
БеллаДонна• 29 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
а в нас немає укриття
Апрель Ивановна• 29 октября 2025
Ответ дляСкромняшка
Бували тривоги з 21 до 8 ранку через шахеди. Але я моніторю напрямок, не тягаю дитину якщо летить десь на іншому кінці Києва.
Крию матом страшно• 29 октября 2025
никто не ходит.некуда. даже подвала в доме нет.был бы подвал,я б,наверно,ходила.про бомбоубежище и не мечтаю.город прифронтовой.
Все до блиску• 29 октября 2025
Ну если вы в монолите, то там даже прямое попадание баллистики не так опасно, только нужно выходить в коридор к лифтам. Там не будет такого, что три этажа снесло. Опасно только если пожар и дым от него.
Ну и если прямое попадание, то труханет знатно.
Осколки вообще пофиг.
Апрель Ивановна• 29 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Люди звикли, погано чи добре, але мозок звикає.