Фантазерша• Изменено 29 октября в 21:15

Перетин кордону з собакою

Всім привіт.Дівчата, ніколи не брала собакена за кордон, але зараз треба. Не можу зрозуміти, чи встигну зробити документи. Паспорт є, чіпована, але все інше - справки, вакцина від сказу, агаліз на тітри-скільки на це все часу потрібно? Чи встигну я зробити все за 20 днів? Чи вже запізно починати?
Можливо, хтось проходив вже цю епопею, підкажіть будь ласочка!
Шопингмонстр• 29 октября в 21:19
Офіційно три місяця потрібні для титрів. Але шукайте інші варіанти. Чула, що пакет на все включено для собаки коштує 15-20тис
оксюморон• 29 октября в 21:22
В шенген насколько я слышала нужны титры трёхмесячной давности, то есть не успеете.
Налогообложу• 29 октября в 21:24
Нет, не успеете
Разве что купить. Но это примерно 16 тыс сейчас
автор Фантазерша • 29 октября в 21:32
Дякую, дівчата. Шкода( Тоді залишу свою бусінку тут на тиждень
Донька подруги• 29 октября в 23:38
Нет. 3 месяца карантин после сдачи крови на титры. Это если есть актуальная прививка от бешенства, т е сделанная не раньше месяца назад и не позже года. Если неактуальна - тогда 4 мес