ЖаннаНеАгузарова• 29 октября 2025
Чи цікавий новий сезон Зважені та щасливі, варто почати дивитися?
Плакулька• 29 октября 2025
Як ви це витримуєте? 3 години з пустого в порожнє. Нарізки мені подобаються, а з випусків навіть першого не осилила.
Невгамовна Бу• 29 октября 2025
А мені цікаво , як вони з такою вагою витрумують такі шалені фізичні навантаження?
Ось я зараз з зайвою вагою. Але буває навіть після підняття по сходах ,якщо багато треба ходити,то болить коліно потім. Теж саме після велотренажеру. Треба дуже обережно.
А бігати , скакати ,коли по 120-150 кг не знаю як взагалі можна…в мене б одразу тиск піднявся і погано стало 😅
Маю сечі• 29 октября 2025
Дивлюсь. Сподівалась на зміну концепції, тобто робота не на розбрат і обсирання, а на підтримку і спільну роботу. Але все то марно, такі самі срачі, які явно підтримуються знімальною групою. У всіх такі щемливі історії підібрані, що аж шкода, коли учасники починають гризтися хтозна за що.
І ще моє особисте фе тренеру-чоловіку. Де взагалі таку беземоційну, нудну і не дуже компетентну людину віднайшли.
ЯНаПэПэ• 29 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
Той тренер чоловік-український спортсмен та силач, найсильніша людина світу 2020 року та найсильніша людина Європи 2022 року, володар чотирьох титулів Найсильніша людина України.
Це ж не медійна особистість, не клоун, щоб веселити людей. Просто сама передача стала набагато скучнішою, якісь конкурси нецікаві, один конкурс розтягують на весь ефір. Якщо включити ті, які були раніше з Анітою, Ігорем, Славою, воно взагалі як небо і земля.
Бойцовская• 30 октября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Да я смотрю
А где смотрите?Скиньте ссылку пожалуйста.На ютубе не нашла новый сезон.
Маю сечі• 30 октября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
І що? Через це він автоматично хороший тренер?
Забагаловка• 30 октября 2025
не интересные дурацкие конкурсы, загонять постоянно 120-150 кг людей на высоту это ужас, не нравится ни тренер, ни ведущий, здоровые мужики, сейчас нужнее в другом месте, а не в шоу
ЖаннаНеАгузарова
• 01 ноября 2025
Ответ дляБойцовская
На сайте СТБ
Бойцовская• 01 ноября 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
На сайте СТБ
Спасибо,но мне теперь не выдает ссылку на сайт СТБ,сама искала онлайн,я в Донецке живу.