Форточка• 30 октября 2025

Дівчата, переведіть жіночу поведінку простими чоловічими словами))

Є дівчина, яка подобається. В останній час між нам почалась "напруга". І що саме цікаво: вона то сама перша пише, написує. То потім зникає на дні. Ти їй пишеш - а вона ігнорує, читає і не відповідає...потім знову перша пише і знову закривається. Як можна зрозуміти таку поведінку. Знаю, зараз тут понаписують)))
Контрольница• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
Чим більше пишеш, відвертіше тим на довше зникає( На кожне речення відповідаєш. Відповідаєш, відповідаєш, запитуєш, говориш...і зникає..починаєш говорити сам з собою..
Пропадите на пару дней
автор Форточка • 30 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, то висилали?
Ні.
Дівчина Гілмор• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
Ні.
Саме час
автор Форточка • 30 октября 2025
Ответ дляКонтрольница
Пропадите на пару дней
Пробував)Знову те саме. І з дзвінками так..і в усьому іншому. На питання, ’що ти стала зовсім іншою, що з тобою?’...каже, що все норм))
Вчителька з мікрорайону• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
как насчет моих вопросов
автор Форточка • 30 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Саме час
Навіщо мені це? Ніколи таким не займався. А ви їх збираєте?)) По собі судите?
автор Форточка • 30 октября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
как насчет моих вопросов
яких?
Контрольница• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
Зеркальте.Читайте,не отвечайте.И не зацикливайтесь,пусть не думает,что она у вас одна такая
Дівчина Гілмор• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
Даремно, може вона саме цього і чекає
Роздратована шкіра• 30 октября 2025
Я б бігла від хлопа який на жіночій порадниці сидить
Ответ дляРоздратована шкіра
Он какой то тупой. Три раза повторила вопрос. Чи недобачає, чи тупо ігнорить.
понимаю ту девку теперь
Дружная семейка• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
Так
Я спросила, вы не ответили. Как можно понять, что у вас происходит?
Ответ дляДружная семейка
Он никому не отвечает, странный дядя
Нагайна• 30 октября 2025
Ответ дляФорточка
Ви дійсно не розумієте,що їй пофіг? Це ж очевидно, судячи з опису. Ви ж не жонатий чоловік, що вона намагається тримати дистанцію? Немає об´єктивних причин для цього? Тоді все максимально просто, ви їй не потрібні.
tereska• 30 октября 2025
Це почерк жінки, чоловіки не пишуть «дівчата», не ставлять багато смайлик і т.д.
Ну і поведінка, описана в стартпості - це поведінка чоловіка, а не жінки, бо жінка сидить і мліє на ті відповіді, а на банальне «привіт» - вони вже закохуються.
Тролік?!
автор Форточка • 30 октября 2025
Ответ дляtereska
Тролік?!
Легке у Вас життя і просте) вітаю)