СкрипяСердцем• 31 октября в 08:20

Подскажите, на сколько сейчас подорожали зарядные станции?

Хочу купить но интересно на сколько сейчас они подорожали)
Можете сказать, пожалуйста, за какую цену какую станции покупали? Спасибо
Телячі ніжноСті• 31 октября в 08:22
Подешевшали. Те що було 40тис зараз 22 тис. Кіловатник з пусковим 1350.
сказочное_Бали• 31 октября в 08:26
Я покупала блюети ас 70 сейчас такая же цена 20 тисяч. Тянет холодильник, ноутбук 4- 5 часов ,если все вместе подключить. Но сейчас холодно в квартире, подключаем ноутбук только и по мелачам типа телефон зарядить.
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 08:34
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так кажусь що зараз ціни взлетіли в 1,5 -2 рази.
А який в вас ?
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 08:35
Ответ длясказочное_Бали
Сейчас бы купили помощнее?
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 08:36
Ответ длясказочное_Бали
А когда покупали?
Телячі ніжноСті• 31 октября в 08:42
Ответ дляСкрипяСердцем
Сейчас бы купили помощнее?
У мене газ. Тому кіловатника вистачає. Бо є питання часу зарядки. Чим більше тим довше треба заряджати. А як в минулі роки 7 годин нема світла 2 є світло, то кіловатник встигає зарядитись і від панелі.
чаревна• 31 октября в 08:42
Жду блюэтти премиум 100 v2
БоВжеВільна• 31 октября в 08:47
Іноді моніторю Розетку, суто з цікавості. Зарядна станція Bluetti AC50P / 700 Вт / 504 Вт⋅год влітку продавалася за ціною менше 10 тисяч, восени стала 18 тисяч, зараз нема в наявності, мабуть розкупили. Це для прикладу подорожчання.
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 08:49
Ответ длячаревна
Жду блюэтти премиум 100 v2
А какая стоимость?
чаревна• 31 октября в 08:50
Ответ дляСкрипяСердцем
А какая стоимость?
27 тыс
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 08:51
Ответ дляБоВжеВільна
Ну вот і я не розумію кажуть різне , одні що ціни взлетіли інші що зросту в ціні не має.
Ответ длячаревна
27 тыс
А на якому сайті купували?
Чучело-Мяучело• 31 октября в 08:54
Такие как автор уже третий год спрашивают подорожают или подешевеют...
Ещё спрашивают, а какой у вас...
Ещё спрашивают: какой хороший... - не уточняя свои потребности.
Давайте скажем честно - вы же всё равно не купите.😁
чаревна• 31 октября в 08:56
Ответ дляСкрипяСердцем
А на якому сайті купували?
https://brain.com.ua/ukr/Zaryadna_stanciya_BLUETTI...
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 08:59
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ещё спрашивают, а какой у вас...
Откуда вы знаете что я куплю и что не куплю?
Я раньше жила в других условиях, отопление можно было включить всегда, газ был, сейчас переехала в те условия где все на электроэнергии, по этому не вам оценивать куплю ли я или нет.
Если не хотите говорить зачем заходите вообще в эту тему. По названию же понятно про что я спрашиваю.
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 09:00
Ответ длячаревна
Спасибо)
В гости звали?• 31 октября в 09:26
Ответ дляСкрипяСердцем
Спасибо)
От і приклад.
Чекають за 27к, на сайті 30к, місяць тому 20к коштувала.
Так дорожчає чи ні. Це навіть не питання
Ждун с Нибиру• 31 октября в 09:33
Ответ дляТелячі ніжноСті
у меня двухкиловатник заряжается за полтора часа с 25% остаточных
Ждун с Нибиру• 31 октября в 09:35
автор, скажем так, подорожали
летом были дешевле
год назад - еще дешевле
подорожали по сравнению с летом - на 40-60%
Телячі ніжноСті• 31 октября в 09:36
Ответ дляСкрипяСердцем
Тоді купуйте 2500-2800 вт і підключайте його в систему.
сказочное_Бали• 31 октября в 09:39
Ответ дляСкрипяСердцем
Сейчас бы купили помощнее?
Нет, плита газовая - есть на чем готовить и пить чай.
неДоЖиру• 31 октября в 09:54
Ответ дляСкрипяСердцем
Давайте по суті.
Що вам потрібно підключати?
Порадимо що купити і потужність. Від цього потрібно відштовхуватись.

З досвіду (у мене не одна зарядна).
Є зі швидкою зарядкою - типу Екофло. Заряджається реально швидко - до години. Але швидко розряджається. Якщо світло вмикають ненадовго - варіант.
Наприклад, щоб підключити мій холодильник потрібна потужність 1500 Тому що на старті він тягне саме стільки, в далі небагато. Але якщо потужність менша - він просто не стартує.
Для ноута, ламп, телефонів - вистачить мінімальної на 500 на весь день.

Вам для чого?
Дрібка щастя• 31 октября в 10:01
Ответ дляСкрипяСердцем
А який в вас ?
Мне с алика вчера пришла 8000 грн на 1
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 10:21
Ответ длянеДоЖиру
Давайте по суті.
Що вам потрібно підключати?

З досвіду (у мене не одна зарядна).

Вам для чого?
Потрібно холодильник, та опалення ( теплі поли), ноутбук
для роутера та телефонів є повербанк, а пічку куплю газову з балончиками
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 10:23
Ответ дляВ гости звали?
От і приклад.
Я подивилась по іншим сайтам можно знайти ще 27 тис)
Хочу на Балі• 31 октября в 10:29
Ответ дляСкрипяСердцем
Електричні теплі поли анреал від зарядної станції, та будь яке інше електричне опалення теж. Воно все розрядить потужну зарядну станцію за годину-дві. Тут треба гібридний інвертор, потужні акумулятори, сонячні панелі, це все дуже дорого
Телячі ніжноСті• 31 октября в 11:01
Ответ дляСкрипяСердцем
Скільки у вас за добу вт, якщо ви включаєте теплі поли?
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 11:05
Ответ дляТелячі ніжноСті
В добу не знаю, в місяць десь 4 тыс кв, але дім 130 квадратів і теплий пол по всьому домі
Телячі ніжноСті• 31 октября в 11:28
То щоб запустити теплі поли вам потрібно не 1 кВт ч, а 10 квтч, 40квт на 4 години. 40 зарядних станцій як у мене. Розмір електростанції щоб вам вистачило буде займати 2м х 1м х 1м
Пукимончиг• 31 октября в 11:29
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ещё спрашивают, а какой у вас...
Ви не на ринку торгуєте? Таам так люблять оце ходють-міряють-нічого не купляють.